Дитяче свято, приурочене Дню знань

Напередодні початку нового навчального року у всіх чотирьох селах Петрівської громади відбулося дитяче свято, приурочене Дню знань, організоване Центромкультурних послуг та його підрозділами за підтримки Центру надання соціальних послуг Петрівської сільської ради та Цифрового освітнього центру .

На дітей чекала цікава розважальна програма. Найактивніші мали змогу пограти у рухливі ігри: бадмінтон, перетягування канату, дитячий боулінг, різноманітні спортивні естафети. Ті, хто полюбляє творчість - залишали малюнки на асфальті та виготовляли листівки для військових.
Найдопитливіші відгадували загадки та мали змогу переглянути виставку книжок та малюнків. Майже кожен захотів, щоб на його щічці щось намалювали за допомогою аквагриму. Всі разом брали участь у веселій руханці.

Наприкінці свята діти отримали солодощі.

01 вересня 2023