Привітання працівників культури та майстрів народного мистецтва

До Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, що відзначається 9 листопада, голова Петрівської громади Радіон Старенький спільно з директором КЗ Петрівської сільської ради «Центр культурних послуг» нагородив грамотами та подяками 17 працівників, які працюють на благо культури у нашій громаді:

Алєксандрову Марію Василівну, завідуючу оркестровим відділом, викладача скрипки Петрівської школи мистецтв.

Василину Вероніку Юріївну, керівникатанцювального колективу «FREEDOM UA» Центру культурних послуг .

Завалій Валентину Борисівну, викладача сольного співу та бандури Петрівської школи мистецтв.

Капуру Едуарда Едуардовича, керівника аматорського ансамблю «Бабине літо» Гута-Межигірського сільського клубу.

Старенького Олександра Миколайовича, освітлювача Центру культурних послуг.

Вовкодав Оксану Ігорівну, керівника дитячого танцювального колективу «Бебі-ритм» Новопетрівського сільського будинку культури.

Воробйова Сергія Дмитровича, викладача театрального мистецтва Петрівської школи мистецтв.

Зарічну-Кифорук Яну Миколаївну, керівника дитячого вокального колективу «Співаночки» Центру культурних послуг.

Ільченко Наталію Костянтинівну, викладача баяна та акордеону Петрівської школи мистецтв.

Ковриженко Ніну Анатоліївну, бібліотекаря Гута-Межигірської сільської бібліотеки.

Макуху Світлану Миколаївну, завідуючу господарством Центру культурних послуг.

Мікотіна Сергія Івановича, завідувача господарством Центру культурних послуг.

Мокеєву Діану Анатоліївну, керівника гуртка малювання «Веселі калюжки» Центру культурних послуг.

Науменка Юрія Михайловича, викладача гітари Петрівської школи мистецтв.

Свідерську Марину Сергіївну, керівника художньому Центру культурних послуг.

Сергієнко Катерину Вікторівну, викладача гітари та домри Петрівської школи мистецтв.

Стецюк Наталію Юріївну, уповноважену особу по закупівельним процедурам Центру культурних послуг.

Радіон Старенький привітав всіх зі святом, побажав подальших успіхів на культурній ниві. Навіть у ці складні у всіх сферах життя України часи українська культура має розвиватися, ми маємо її підтримувати та прививати нашим дітям любов до українського мистецтва.

10 листопада 2023