Прощання з Героєм

Вчора Петрівська громада попрощалася з жителем села Лютіж, старшим лейтенантом Денисом Сергійовичем Адайкіним.

З квітами та сльозами на очах – живимкоридором на колінах зустріли люди Героя на щиті.
Старший лейтенант Денис Сергійович Адайкін народився у 1978 році у Киргизії. У трьохрічному році батьки переїхали з сином жити в Україну, до м. Кривий Ріг. А з 2014 року проживав у с. Лютіж. Закінчив Національний авіаційний університет, одружився, без батька залишилося двоє малолітніх синів.

З перших днів Денис Сергійович став до зброї у складі територіальної оборони громади, а у березні 2023 року пішов добровольцем до ЗСУ. Спочатку проходив навчання за кордоном, а потім почалися бойові будні. Був командиром взводу, проходив службу у Донецькій області.

Загинув у бою за Україну наприкінці серпня. Спочатку вважався безвісти зниклим і до останнього родина не хотіла вірити у втрату сина, чоловіка, батька.

Важкий біль та гіркота втрати для всіх, хто знав Дениса Сергійовича. Він назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, односельчан – усіх, хто його знав. Тепер він Герой для всіх українців та України, яких він захищав і за яких поліг.

Щирі співчуття рідним та близьким Дениса Адайкіна.
Вічна пам'ять та слава українському воїну!

10 листопада 2023