Розширена нарада керівників комунальних закладів і установ Петрівської сільської ради

Вчора відбулася розширена нарада керівників комунальних закладів і установ Петрівської сільської ради.

Основні тези робочих питань, які обговорювалися.

Всі комунальні заклади та установи почали опалювальний сезон.

Медичні заклади працюють та продовжують надавати свої послуги. На даний час заключено 13 370 декларацій. В ЖК «Смарагдове місто» підходять до завершення підготовчі роботи до відкриття нової амбулаторії.

У КНП «Петрівський консультативно-діагностичний центр» встановили інвертор та накопичувач електроенергії, який подовжує роботу закладу при відключенні електропостачання щонайменше на 4 години.

У всіх ліцеях та гімназії діти перебувають на осінніх канікулах.

В період канікул вчителі проходять навчання та підвищення кваліфікації.

У Новопетрівському ліцеї проводять плановий шкільний етап олімпіад.

Перевезення дітей під час освітнього процесу в Петрівському ліцеї проводиться по графіку. Під час повітряної тривоги всі учні йдуть в укриття, зупиняється та переноситься перевезення дітей, яке відновлюється після відбою. У корпусі 2 (Валки) продовжуються роботи будівництва протирадіаційного укриття.

У Лютізькому ліцеї розпочаті роботи щодо влаштування майданчика під генератор та огородження трансформатора. Найближчим часом потрібно модернізувати систему вентиляції в укритті.

Продовжуються ремонтні роботи в укритті у дитячому садочку «Петрик» (с. Нові Петрівці).

У дитячому садку «Пролісок» (с. Старі Петрівці) також триває ремонт приміщень.

Розпочаті роботи по заміні вікон в сільському клубі у с. Гута-Межигірська, які були пошкоджені від ворожих обстрілів.

Обговорювалась проблема, що з КП «Петрівський благоустрій» багатьох чоловіків забирають на військову службу та не вистачає працівників.

Служба у справах дітей повідомила, що на сьогодні на обліку стоїть 201 багатодітна сім’я, з яких 656 дітей. Також проінформувала, що відповідно до закону «Про охорону дитинства» зараз статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, надається виключно дітям, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи. Іншим категоріям на сьогоднішній день ще не визначений такий статус.

26 жовтня 2023