45 сесія Новопетрівської сільської ради

25 січня відбулося засідання позачергової 45 сесії Новопетрівської сільської ради. Проведено її було з метою якомога швидшого наповнення сільського бюджету, за рахунок продажу в промисловій зоні земельних  ділянок комунальної власності загальною площею 5,59 га. Відповідне рішення про затвердження стартових вартостей, згідно експертних оцінок, було прийнято сільською радою.  середня вартість за 1 га землі становить 2 280 000 грн.

Також радою вирішено розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,4 га для будівництва та обслуговування закладів освіти, що розташована біля Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році». У подальшому, у разі необхідності,  тут буде збудовано початкову школу та дошкільний навчальний заклад. Це будівництво в далекій перспективі, але земля для цього вже буде відведена зараз.

25 січня 2019

1.  Протокол засідання