День Соборності України

22 січня 1919 року, рівно 100 років тому було підписано Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Саме цю дату щороку відзначають як День Соборності України.

Живий ланцюг – символ та головна традиція Дня соборності України, що символізує об’єднання Західної і Східної частин нашої країни. Перший такий ланцюг створили в 1990 році, коли понад мільйон патріотично налаштованих українців взялися за руки і об’єднали шлях з Києва до Львова.
У Нових Петрівцях на центральній вулиці, за ініціативи Новопетрівської сільської ради, також пройшов святковий флешмоб, у якому взяли участь учні та вчителі новопетрівських шкіл №2 і №3, працівники сільської ради, центру соціальних служб, будинку культури, музею, бібліотек, мешканці села. Присутні виконали Гімн України.

Дякуємо всім, хто долучився до свята! З Днем соборності, Україно!

22 січня 2019