• Повідомлення

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094, рішення виконавчого комітету Петрівської сільської ради від 17 червня 2022 року № 162 «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Петрівської сільської ради», виконавчий комітет Петрівської сільської ради оголошує про формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Петрівської сільської ради.

Кількість членів конкурсної комісії становить шість - дев’ять осіб.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

- представники органу управління;

- представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Для участі у складі конкурсної комісії необхідно надати до сільської ради наступні документи:

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії приймаються Петрівською сільською радою щодня з 08.00 до 17.15 (п'ятниця до 16.00), крім вихідних днів з 21 червня 2022 року до 05 липня 2022 року за адресою: 07354, Київська обл., Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці,  вул. Свято-Покровська, 171.

За додатковою інформацією звертатися за тел.: (04596) 45-195 Петровська Тетяна Вікторівна, електронна пошта: [email protected].

1.  Додаток. Попередження про запобігання корупції
СКАЧАТИ ФАЙЛ