Дитячий садочок

 

Одним з головних питань для села є відсутність дитячого садка. Колишній дитячий садок знаходився у власності радгоспу, який в період ліквідації віддав його під дитячий будинок. В кінці 2011 року нарешті отримано позитивний висновок інвестиційної експертизи на проектну документацію будівництва нового дитячого садка на 240 місць. Вартість будівництва складає близько 27 млн. грн. (в цінах 2011 року). Таких коштів у бюджеті села та району немає, тому фінансування будівництва можливе лише за рахунок обласного чи державного бюджетів.

 Щороку сільська рада подає необхідні клопотання для виділення коштів на будівництво дитячого садка, але протягом цих років ні обласна адміністрація, ні міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  так і не виділили кошти хоча б на початок робіт.

На сьогодні новопетрівські діти відвідують дитячі дошкільні навчальні заклади міста Києва, Вишгорода та села Старі Петрівці. Дошкільний навчальний заклад №65, що знаходиться на Водогоні, приймає 69 дітей з села Нові Петрівці та 37 новопетрівських дітей відвідує дошкільний навчальний заклад «Пролісок», що розташований в селі Старі Петрівці. Київський ДНЗ №65 діти відвідують за рахунок бюджету міста, а старопетрівський – за рахунок бюджету Новопетрівської сільської ради. Так зокрема в минулому році Новопетрівською сільською радою на утримання новопетрівських дітей перераховано Старопетрівському ДНЗ «Пролісок» 405,0 тис. грн.

 ПРОЕКТ "Дошкільний навчальний заклад "Петрик"

Двоповерхова будівля дошкільного навчального закладу розраховуватиметься на 240 дітей і буде розташована по провулку 1-го Травня на ділянці загальною площею 4042, 36 м. кв.

Крім обов’язкових приміщень для дванадцяти груп дітей, у дитячому садочку буде обладнано спортзал, музичну залу, комп’ютерний клас, майстерню.