Гальчук Анатолій Павлович

Народився 2 серпня 1959 року на Житомирщині. В Нових Петрівцях проживає з 1962 року. Освіта вища (Національний транспортний університет), одружений, має  двох синів. Депутат Вишгородської районної ради з 2002 по 2006 р.

Генеральний директор концерну "Київпідземшляхбуд", який займається будівництвом та реконструкцією інженерних мереж у найскладніших гідрогеологічних умовах.

У різний час пан Гальчук допомагав фінансово,  ремонтами та технікою Новопетрівській лікарні, школі №1, школі мистецтв, ветеранам Другої світової війни, просто новопетрівчанам, які цього потребували. Неодноразово Анатолій Павлович був спонсором для проведення свят Масляної у нашому селі. Допомагав сільській раді технікою для чищення снігу, матеріалами для прокладання водопроводів.

Але головним дітищем Анатолія Павловича Гальчука є наша Новопетрівська футбольна команда "Межигір'я", яку він підтримує вже багато років.