Інформація щодо петиції

На офіційному сайті Новопетрівської сільської ради вже декілька місяців працює сервіс петицій https://e-dem.in.ua/novipetrivtsi. На сьогоднішній день по трьох петиціях триває процес збирання голосів. Петиція «Створення прогулянкової алеї з зеленою зоною, бюветом і місцями для відпочинку поруч із дитячим садком «Петрик» (вул. Ново-Київська)» набрала необхідні за кількістю 100 голосів. Але при детальній перевірці виявлено, що лише 31 особа з тих, що підписали, є зареєстрованими жителями села Нові Петрівці, що є обов’язковою умовою згідно п. 4 Порядку розгляду електронної петиції, затвердженого рішенням Новопетрівської сільської ради №1385 від 19.02.2019 року. У зв’язку з цим продовжується збір підписів по даній петиції до кінцевого терміну її розгляду, тобто ще 70 днів. Після цього буде підведено підсумки та пораховано, скільки її підписало зареєстрованих жителів села Нові Петрівці. У разі якщо набереться 100 таких голосів, петицію буде передано для подальшого розгляду.

02 вересня 2019

1.  Порядок розгляду електронних петицій