52 сесія Новопетрівської сільської ради

30 липня відбулася позачергова 52 сесія Новопетрівської сільської ради. Нагальне питання, у зв’язку з чим призначено засідання, це виділення коштів на встановлення трансформаторної підстанції для обслуговування дошкільного навчального закладу, що будується (3,8 млн.грн).

Також на цій сесії було знято 6,5 млн. грн. з об'єкта «Будівництво водонакопичувача по вул. Ново-Київська» (загальна вартість його 8,2 млн. грн.) та направлено на такі заходи:

- субвенція районному бюджету для Новопетрівської ЗОШ №3 на поточний ремонт приміщення коридору;

- для КП «Новопетрівський ККП» поточний ремонт водопровідної мережі по вул. Князя Святослава;

- для КП «Новопетрівський ККП» поточний ремонт водопровідної мережі по вул. Соборній;

- для КП «Новопетрівський ККП» поточний ремонт водопровідної мережі по вул. Ватутіна;

- для КП «Новопетрівський ККП» поточний ремонт водопровідної мережі між вул. Валківською та Миру;

- на приєднання до електричних мереж дошкільного навчального закладу;

- на поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Горького, Гречка, Марка Вовчка, Шевченка, Української, Грушевського;

- на лабораторне дослідження якості асфальтобетонної суміші;

- на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення;

- на капітальний ремонт дорожнього покриття між вул. Лермонтова до вул. Незалежності;

- на одноразову матеріальну допомогу учасникам АТО до Дня захисника України;

- на поточний ремонт водовідведення дощових вод по вул. І.Кудрі до вул. Каневської.

Також було затверджено звіт про виконання сільського бюджету Новопетрівської сільської ради за І півріччя 2019 року.

Відповідно до Постанови КМУ від 19.06.2019 р. №525 підвищено розміри посадових окладів працівникам органів місцевого самоврядування у межах затверджених асигнувань на оплату праці (без виділення додаткового обсягу коштів на ці видатки).

Було заслухано старшого дільничого офіцера поліції Вишгородського ВП ГУ МП у Київській області Коваленка М.Ю. щодо програми «Безпечне село» та громадського формування «Варта Київщини 1», яке буде з вересня патрулювати територію села та спільно з поліцією (дільничими) забезпечувати правопорядок у селі.

З метою наповнення сільського бюджету було вирішено продати на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку комунальної власності площею 0,2016 га, з цільовим призначенням під будівництво та обслуговування будівель ринкової інфраструктури та встановити стартову ціну земельної ділянки, яка виставляється на торги, в розмірі 570 000 грн.

З метою забезпечення прав дітей, які зареєстровані в селі Нові Петрівці, на доступність і безоплатність здобуття дошкільної освіти, схвалено звернення Новопетрівської сільської ради до Вишгородської районної ради щодо оплати навчальних послуг, які надаються новопетрівчанам, ДНЗ №65 м. Києва (селище ДВС або Водогін) з районного бюджету.

Також, схвалено звернення Новопетрівської сільської ради до Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації Київської обласної ради, Вишгородської районної державної адміністрації та Вишгородської районної ради щодо надання субвенції Новопетрівській сільській раді з державного та місцевих бюджетів на будівництво дитячого навчального закладу в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. В цьому році на будівництво ДНЗ коштами сільській раді так ніхто не допоміг, ведеться воно виключно за рахунок сільського бюджету.

Крім того, було прийнято ряд рішень по земельних питаннях:

- про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки – 3;

- про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 7;

- про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 4;

- про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з «індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» - 1;

- про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства – 5;

- про надання дозволу ПрАТ «Київобленерго» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на умовах оренди для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії – 4;

- про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 8;

- про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства – 1.

30 липня 2019

1.  Протокол засідання