57 сесія Новопетрівської сільської ради

29 листопада відбулося позачергове засідання Новопетрівської сільської ради. Його необхідність була зумовлена тим, що нарешті Новопетрівська та Старопетрівська сільські ради отримали висновок Київської обласної державної адміністрації щодо відповідності законодавству України схвалених проектів рішень про утворення Петрівської ОТГ та розпорядження про затвердження цього висновку. Враховуючи це, сесією сільської ради прийнято рішення про об’єднання територіальних громад села Нові Петрівці з територіальною громадою села Старі Петрівці у Петрівську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Нові Петрівці та затверджено подальший план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Нові Петрівці і Старі Петрівці.

29 листопада 2019

1.  Протокол засідання