• Повідомлення

ОГОЛОШЕННЯ! ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ НА ПЕРІОД ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ

ОГОЛОШЕННЯ!

ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ НА ПЕРІОД ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ.

Петрівська сільська рада Вишгородського району Київської області.

Посада: головний спеціаліст відділу комунальної власності будівництва та інвестицій.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянин України, вільне володіння державною мовою, вища освіта не нижче ступеня спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування, досвід роботи на посаді бухгалтера не менш 3-х років.

Інформація про строковість призначення на посаду: на період дії воєнного стану та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства (не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану)

Перелік документів, які необхідно подати для участі у доборі на посаду в орган місцевого самоврядування в період дії воєнного стану, в тому числі строк подання:

Заяви і документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації за адресою: Петрівська сільська рада, село Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, вулиця Свято-Покровська, 171, з 8.00 до 17.00 (крім суботи та неділі).

Заяви і документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації.

Телефон для довідок (04596)45-366.

Секретар сільської  ради                                          Світлана КОСТЮК