• Повідомлення

Перелік кандидатів, яких допущено до участі у конкурсному відборі на заміщення посади директора комунального закладу загальної середньої освіти, що належать до комунальної форми власності Петрівської сільської територіальної громади

Відповідно до вимог Положення про конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної форми власності Петрівської сільської територіальної громади, затвердженого рішенням Петрівської сільської ради від 29.04.2021 № 236, Петрівська сільська рада оприлюднює перелік кандидатів, яких допущено до участі у конкурсному відборі на посаду директора Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3 Петрівської сільської ради:

- Петровська Ольга Вікторівна.

13 травня 2022

1.  Протокол