УВАГА!
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
Відділ з питань соціального захисту Петрівської сільської ради інформує громадян Петрівської сільської територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадянам громади передбачені наступні послуги:
- безкоштовне отримання ліків за рецептами лікарів (Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико санітарної допомоги «Петрівської сільської ради» за адресою с. Нові Петрівці вул. Соборна буд 78);
- позачергове (першочергове) зубопротезування (Комунальне некомерційне підприємство «Вишгородська районна стоматологічна поліклініка» Вишгородської районної ради за адресою м. Вишгород вул. Набережна буд 6а).