Офіційний сайт Новопетрівської сільської ради

Новопетрівська
сільська рада
Офіційний сайт
Новопетрівської сільської ради
  • Новини
  • Засідання виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету

19 березня відбулося засідання виконавчого комітету Новопетрівської сільської ради.

Головуючий – Старенький Р.М.

Секретар засідання – Петровська Т.В.

Присутні члени виконкому: Дикун М.М., Костюк С.О., Антіпов С.В., Закревський В.І., Коваль С.Г., Кучерявий І.А, Марчук А.П., Мислінський Є.А., Правдива І.О., Сенько Р.М., Старенька Н.І., Ступіна Г.П., Зелененко І.П.

З метою профілактики та запобігання розповсюдженню вірусної інфекції, зважаючи на карантинний стан, що запроваджений в Україні, всі присутні на засіданні перебували у засобах індивідуального захисту (масках, бахілах та рукавичках).

Розглянувши лист Правдивої І.О., директора КП Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр», виконавчий комітет прийняв рішення встановити нові тарифи на платні медичні послуги Центру. Окремим пунктом зазначено, що плата за надання медичних послуг Центру не стягуються з громадян, які зареєстровані за основним місцем проживання в с. Нові Петрівці чи с. Старі Петрівці. Лабораторні, діагностичні (в тому числі УЗД), фізіотерапевтичні процедури, які надаються комунальним підприємством Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський медичний консультативно діагностичний центр», проводяться громадянам, які зареєстровані в с. Нові Петрівці, с. Старі Петрівці Вишгородського району Київської області безкоштовно виключно за направленням лікарів даного підприємства.

Прийнято рішення передати в оренду місцевому підрозділу екстреної медичної допомоги автомобіль невідкладної медичної допомоги, що зараз перебуває на балансі КП Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр», з річною орендною платою в розмірі 1 грн.

Прийнято рішення провести на території села Нові Петрівці двомісячник благоустрою з 23 березня по 23 травня 2020 року. Затверджено відповідний план заходів. Зокрема ним передбачено:

- грейдерування грунтових доріг;

- ямковий ремонт доріг з асфальтним покриттям;

- ліквідація стихійних сміттєзвалищ;

- фарбування лежачих поліцейських;

- благоустрій кладовищ;

- поточний ремонт та облаштування новими елементами дитячих майданчиків;

- поточний ремонт металевих зупинок по вулицях Свято-Покровській і Ватутіна;

- поточний ремонт дорожніх знаків;

- профілактичні заходи з населенням щодо роз’яснення місцевих правил благоустрою та прояву сумлінності жителів села в дотриманні чистоти та порядку на території села;

- притягнення до адміністративної відповідальності жителів села, що ухиляються від своїх обов’язків щодо прибирання від сміття території, прилеглої до їхніх домогосподарств;

- розміщення інформаційно-агітаційних плакатів щодо запобігання засмічення територій ярів, полів, лісу та інших місць загального користування.

Розглянувши звернення ФОП Баскакова А.М., прийнято рішення надати йому дозвіл на розміщення рекламних сюжетів на двох транспортних засобах (причепах-платформах) до 31 травня 2020 року виключно для популяризації торгівельної діяльності супермаркету ТОВ «НОВУС УКРАЇНА».

Розглянувши спільну пропозицію ТОВ «Альтфатер Київ» та ТОВ «Нестле Україна» щодо впровадження на території с. Нові Петрівці пілотного проекту з безоплатного роздільного збирання та утилізації певних твердих побутових відходів, виконавчим комітетом прийнято рішення запровадити даний пілотний проект на термін протягом 2020-2025 років без оплати послуг такого збирання та утилізації за рахунок коштів сільської громади чи її членів на погоджених умовах.

Прийнято рішення провести роботи із підсипки ґрунтом вулиці Луцької в с. Нові Петрівці з метою наведення благоустрою території комунальної власності.

Крім того, присвоєно:

- поштових адрес – 10;

- будівельних адрес – 9.

Прийнято рішення повідомити відповідальних за санітарний стан у багатоповерхових будинках села про потребу у проведенні щоденної дезінфекції приміщень, зокрема сходів, сходових маршів, ліфтів, дверних ручок тощо.

23 березня 2020