Пожежно-профілактичні відпрацювання у с. Лютіж

З настанням холодної пори року багато громадян використовують пічне опалення будинків. На жаль, через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей часто виникають пожежі.
Для попередження пожеж через пічне опалення Вишгородське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області спільно з представниками відділу житлово-комунального господарства та благоустрою і Центром надання соціальних послуг Петрівської сільської ради здійснили пожежно-профілактичні відпрацювання у с. Лютіж. Фахівці відвідали деяких жителів села, у яких є пічне опалення та проінформували щодо правильної експлуатації вказаного засобу обігріву.
Рятувальники дали основні поради, як уникнути пожеж:
- перед початком, а також упродовж усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі;
- перед топковими дверцятами на підлозі необхідно постелити металевий лист;
- не користуватися для розпалу печі легкозаймистими рідинами, класти або вішати на нагріту поверхню печі ковдри, одяг, сушити дрова;
- не допускати перегрівання печі, слідкувати, щоб не було в стінках печі і димарів тріщин, та своєчасно їх ремонтувати;
- не залишати піч, яка топиться, без нагляду;
- не доручати нагляд за піччю малолітнім дітям;
- не залишати незагашені вуглі та попіл у металевому посуді на дерев’яній підлозі або легкозаймистій поверхні;
- не топити піч з відкритими дверцятами топки.
Якщо все-таки пожежі уникнути не вдалося, негайно телефонуйте в пожежно-рятувальну службу за телефоном 101.
Шановні жителі Петрівської громади! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Це збереже ваше життя та життя ваших близьких!

02 листопада 2022