Офіційний сайт Петрівської сільської ради

Петрівська
сільська рада
Офіційний сайт
Петрівської сільської ради

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ СУБСИДІЇ

14 квітня 2021 р. Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій,  якими посилив вимоги при наданні населенню житлових субсидій.

ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО ОТРИМАННЯ СУБСИДІЙ на оплату житлово-комунальних послуг з  травня 2021 року вам необхідно подати до  відділу соціального захисту НОВУ ЗАЯВУ про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та ДЕКЛАРАЦІЮ про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за формами,                       встановленими Міністерством соціальної політики України https://www.msp.gov.ua/news/16214.html .

Житлова субсидія громадянам, які звернулися по неї протягом весняно-літнього сезону, призначатиметься із травня.

Громадянин надає:

- заяву про призначення та надання житлової субсидії,

- декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії,

- договір найму (оренди) житла (за наявності),

- довідки про доходи (у разі зазначення у декларації доходів, інформація про які відсутня в ДФС, ПФУ),

- довідка про реєстрацію місця проживання (форма 13);

- картка реквізитів про відкритий поточний картковий рахунок;

- свідоцтво про народження (якщо зареєстровані та проживають неповнолітні діти);

- копії рахунків про сплату житлово-комунальних послуг за останні два місяці, що передує даті звернення;

- акт депутата (якщо заявник проживає без реєстрації, якщо із заявником прописані, але не проживають члени сім’ї).

 ВІДТЕПЕР СУБСИДІЯ НЕ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ, ЯКЩО:

Житлові субсидії непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі, будуть призначатися на понаднормову площу житла (збільшення соціальної норми на 30 %), про що необхідно буде зазначати в заяві.    

 ГРОМАДЯНИ НЕСУТЬ ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОДАНІ НИМИ (УПОВНОВАЖЕНИМИ ОСОБАМИ) ВІДОМОСТІ ПРО ДОХОДИ, МАЙНО, ЩО МОЖЕ ВПЛИНУТИ НА ВСТАНОВЛЕННЯ ПРАВА АБО ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ.  

 СУБСИДІЯ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ:

Субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, тобто за місцем реєстрації особи, з урахуванням усіх зареєстрованих осіб.  При цьому під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.

У разі коли в житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані неповнолітні діти, які залишилися без батьківської опіки (піклування), та/або недієздатні особи працездатного віку, над якими встановлено опіку, житлова субсидія призначається за заявою опікуна (піклувальника).

За рішенням місцевих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування субсидія може бути призначена за фактичним місцем проживання особам, які орендують житло на підставі договору найму, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію.

За рішенням комісії житлова субсидія може призначатися одному із членів домогосподарства, які не зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому без укладеного договору найму (оренди) житла, у разі, коли вони є внутрішньо переміщеними особами.

Також комісії можуть приймати рішення щодо неврахування при призначенні субсидії окремих осіб з числа зареєстрованих, які фактично не проживають за місцем реєстрації.

 За додатковою інформацією звертатись за телефоном:

(04596) 44-498, с. Старі Петрівці, вул. Князя Святослава, 13, 2 поверх

21 травня 2021