58 сесія Новопетрівської сільської ради VII скликання

Головним питанням цієї сесії було затвердження бюджету Новопетрівської сільської ради на 2020 рік, що склав 75 511 000 грн.
На цій сесії також було затверджено структури, чисельності та штатні розписи сільської ради, будинку культури, Новопетрівського ЦСССДМ та КП Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр».
Внесено зміни та доповнення до Порядку розрахунку та залучення замовників будівництва до пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Нові Петрівці.
Крім того, затверджено:
- звіт сільського голови про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності за 2019 рік;
- план діяльності Новопетрівської сільської ради з підготовки регуляторних актів на 2020 рік;
- план роботи виконавчого комітету на 2020 рік;
- план роботи сільської ради та графік проведення сесійних засідань на 2020 рік.
Також було розглянуто ряд земельних питань.

20 грудня 2019

1.  Протокол засідання