Петрівська ОТГ - на фінішній прямій створення

Для отримання відповідного висновку Новопетрівською та Старопетрівською сільськими радами витримано всі процедурні питання щодо створення Петрівської сільської ОТГ та 17 жовтня 2019 року до Київської обласної державної адміністрації подані схвалені проекти рішень про добровільне об’єднання територіальних громад.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» в посадовців на це є 10 днів.

Як зазначив голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян 9 вересня 2019 року:

Крок за кроком ми повинні досягти своєї мети – сформувати самодостатні ОТГ на території Київщини. Розумію наскільки важливим та не простим є процес децентралізації. Я завжди відкритий до спілкування і готовий підтримувати рішення людей. Адміністративно-територіальна реформа повинна бути завершена у 2020 році.   Тому давайте максимально мобілізуємо зусилля і активно попрацюємо в цьому напрямку.

Для внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київської області та відображення в ньому нашої спроможної ПЕТРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, Новопетрівська та Старопетрівська громади відреагували на заклик очільника області та фактично за місяць зробили те, що не наважувалися зробити раніше.

Маємо надію, що Михайло Бно-Айріян підтримає нас і зможе констатувати, що завдяки йому в Україні з’явилася ще одна дійсно економічно сильна спроможна ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА.

Довідка

Перспективна Петрівська сільська об’єднана територіальна громада утворюється у складі села Нові Петрівці та села Старі Петрівці Вишгородського району Київської області з адміністративним центром у селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Площа громади, кв. км.  - 108,3;

Чисельність населення, осіб  - 11 322;

Кількість дітей шкільного віку, осіб  - 1 337,0;

Обсяг доходів загального фонду, тис. грн.  -157 756,6;

Власні доходи на 1-го мешканця, грн.  - 11 407,53 грн. (20-ка кращих ОТГ);

Обсяг видатків загального фонду, тис. грн.  - 120 241,2;

Баланс фінансових ресурсів, тис. грн.  -  37 515,4.

На території сіл Нові Петрівці та Старі Петрівці знаходяться:

1.  загальноосвітні навчальні заклади – 4 (3 – с. Нові Петрівці, 1 – с. Старі Петрівці);

2.  дошкільні навчальні заклади – 2 (1 – с. Старі Петрівці, 1 – с. Нові Петрівці (в стадії будівництва, 60 % готовності);

3.  будинки культури – 2 (1 – с. Старі Петрівці, 1 – с. Нові Петрівці);

4.  заклади позашкільної освіти – 1 (Школа мистецтв, с. Нові Петрівці);

5.  амбулаторії – 2 (1 – с. Нові Петрівці, 1 – с. Старі Петрівці);

7.  поліклініки – 1 (с. Нові Петрівці) в складі КП Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський медичний КДЦ»;

8. лікарня (20 ліжкомісць) – 1 (с. Нові Петрівці) в складі КП Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський медичний КДЦ»;

9.  станція швидкої медичної допомоги – 1 (с. Нові Петрівці);

10.  пожежна частина – 1 (с. Нові Петрівці).

Село Нові Петрівці Вишгородського району Київської області відповідає абзацу 3 підпункту 2 пункту 6 Методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 р. №214 та може бути визначене потенційним адміністративним центром спроможної Петрівської сільської об’єднаної територіальної громади у зв’язку з тим, що має відповідні кадрові ресурси, фінансове забезпечення та розвинуту інфраструктуру (зокрема, на території села Нові Петрівці  є 1 загальноосвітній навчальний заклад I - III ступеня, 2 загальноосвітні навчальні заклади   I - II ступеня; в селі Нові Петрівці проживає (зареєстровані) 885 дітей шкільного та 465 дітей дошкільного віку).

Перспективна Петрівська сільська ОТГ має потужний промисловий потенціал у складі:

1. ТОВ «Перший столичний хлібозавод» (ТМ «ЦАР ХЛІБ», виробництво   хлібобулочних виробів, потужністю 130 тонн на добу), (с. Нові Петрівці);

2. ТОВ «Продовальча компанія «Chanta Mount» (виробництво заморожених хлібобулочних виробів, потужністю 30 тонн на добу), (с. Нові Петрівці);

3. Індустріальний парк «Київщина» засновником якого є ПрАТ «Промислово-Технологічний Парк «Київщина» (250 га перспективної промислової зони), (с. Нові Петрівці);

4. ТОВ «Карпати» (логістичний комплекс на 12 000 кв.м.), (с. Нові Петрівці);

5. ТОВ «Вершки та корінці» (сучасний тепличний комплекс по вирощуванню сільгосппродукції), (с. Нові Петрівці);

6. ТОВ «Українська Бронетехніка» (виробництво броньованої військової техніки), (с. Нові Петрівці);

7. ТОВ «Чіпси Люкс» (найбільший виробник картопляних чипсів в Україні), (с. Старі Петрівці);

8. ТОВ «Бреварекс Україна» (логістичний комплекс), (с. Старі Петрівці).

9. ТОВ «Укрінстал», (с. Старі Петрівці);

10. ПрАТ «ЕНРАН» (виробництво меблів для дому та офісу), (с. Старі Петрівці);

11. ТОВ «Реформ» (бронювання та виробництво спеціалізованого автотранспорту), (с. Нові Петрівці).

На фото:

1. Нові Петрівці. ЗА об'єднання - 255, утримався - 1.
  2. Старі Петрівці. ЗА об'єднання - 117. Одноголосно.

18 жовтня 2019

1.  Розрахунок спроможності Петрівської ОТГ