• Повідомлення

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СІЛ ПЕТРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! З 18 КВІТНЯ 2022 р. ЗМІНИ У ГРАФІКУ ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ!

НОВІ ПЕТРІВЦІ – вивезення сміття тепер здійснюватиметься щосереди та щосуботи.

СТАРІ ПЕТРІВЦІ – вивезення сміття на цих вулицях  переноситься з суботи на понеділок: Грушевського, Чигрина, Б. Хмельницького, Лесі Українки, Садова, Жовтнева, пров. Жовтневий, Героїв, Власова, пров. Лісовий, пров. Молодіжний, пров. Садовий, пров. Виноградний, пров. Тичини, пров. Б.Хмельницького, пров. Сосюри, Князя Святослава, Миру, 1-го Травня, Заярська, Космонавтів, Дніпровська, пров. Дніпровський, Лозова, Ватутіна, Перемоги (Радянська).

ЛЮТІЖ – вивезення сміття на цих вулицях  переноситься з середи на вівторок: Приморська, Ватутіна, Нефьодова, Пушкіна, Полянського, Героїв Небесної Сотні, Вітряного, Сердитова, пров. Веселковий.

ГУТА-МЕЖИГІРСЬКА – вивозитись сміття поки що не буде з технічних причин (стежте за оголошеннями).