Конкурс на заміщення вакантної посади

Петрівська сільська рада Вишгородського району Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

-      Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянин України, вільне володіння державною мовою, вища освіта не нижче ступеня бакалавра за відповідним напрямом професійного спрямування, досвід роботи на посаді бухгалтера не менш 3-х років.

На конкурс подаються наступні документи:

-      заява  про  участь  у  конкурсі;

-      особова  картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

-      дві фотокартки розміром 4 х6 см.;

-      копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

-      е-декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за формою передбаченою Законом України «Про запобігання  корупції»;

-      копію документа, який посвідчує особу громадянина України;

-      Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

Заяви і документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

З умовами конкурсу можна ознайомитись за адресою: Петрівська сільська рада, село Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, вулиця Свято-Покровська, 171, з 8.00 до 17.00, крім вихідних днів.

Телефон для довідок (04596)45-366.

Секретар сільської ради                                                                   С.О.Костюк

17 червня 2021