Виконавчий комітет Петрівської сільської ради

2 лютого 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Петрівської сільської ради.

Затверджено плани робіт на 2021 рік:

- виконавчого комітету;

- опікунської ради;

- комісії з питань захисту прав дитини.

Затверджено види безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, яким призначено покарання у вигляді громадських робіт та перелік об’єктів для відбування порушниками таких робіт у 2021 році.

Отож, види суспільно корисних робіт

1. Облаштування та впорядкування об’єктів, вказаних у переліку нижче.

2. Висадження дерев, кущів.

3. Кронування та спилювання дерев, кущів.

4. Ремонт споруд та обладнання.

5. Збирання, складання та вивіз сміття.

6. Обкошування територій прилеглих до доріг та кладовищ.

7. Розчищення снігу.

8. Фарбування бордюрів та залізобетонних електроопор.

9. Зривання з залізобетонних електроопор та парканів рекламних оголошень.

10. Прибирання ґрунту під бордюрами.

Перелік об’єктів суспільно корисних робіт

1. Територія майбутнього сільського стадіону по вулиці Ватутіна в с. Нові Петрівці.

2. Дитячі та дитячо-спортивні майданчики.

3. Території загального користування.

4. Сільські кладовища.

5. Територія пам’ятників та пам’ятних знаків.

6. Сільський водогін.

7. Прибережно-захисна смуга.

8. Прилеглі території до адмінбудинків сільської ради, будинків культури.

9. Зупинки маршрутного транспорту.

Затверджено проєктно-кошторисну документацію по двох об’єктах:

1. «Будівництво дошкільного навчального закладу на 230 місць в с. Нові Петрівці. Коригування».

2. «Проведення заходів із захисту від підтоплення і затоплення територій (земель), направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів по вул. Свято-Покровська, Ново-Київська, Польова, Івана Кудрі, Козацька, провулку Каневському в с. Нові Петрівці (нове будівництво)».

Розглянувши заяви Шубка В.М. (с. Старі Петрівці, вул. Князя Святослава, 203) та Дінека О.Б. (с. Старі Петрівці, вул. Сагайдачного, 2), виконавчим комітетом прийнято рішення виплатити їм матеріальну допомогу на ліквідацію наслідків пожежі.

Надано дозвіл на торгівлю Соболь Н.В. із затвердженням графіка роботи.

Розглянуто 20 заяв про присвоєння поштової адреси, 4-м заявникам відмовлено у зв’язку з порушенням процедури оформлення відповідних документів. Присвоєно 19 будівельних адрес.

Встановлено розмір кошторисної заробітної плати на 2021 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються в селах Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж, Гута-Межигірська із залученням коштів Петрівського сільського бюджету, у розмірі 11 100,00 грн., що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 у звичайних умовах.

З метою забезпечення належного сервісу та благоустрою на пляжних територіях сіл прийнято рішення оголосити конкурс на визначення таких об’єктів господарювання.

02 лютого 2021