Офіційний сайт Петрівської сільської ради

Петрівська
сільська рада
Офіційний сайт
Петрівської сільської ради
  • Новини
  • УВАГА! Є можливість безкоштовно отримати тактичний евакуаційний візок `БРАММЕР`

УВАГА! Є можливість безкоштовно отримати тактичний евакуаційний візок `БРАММЕР`

До уваги зацікавлених осіб, військових частин, тренувальних центрів, військових медичних служб! Є можливість БЕЗКОШТОВНОГО отримання «ТАКТИЧНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО ВІЗКА «BRAMMER»», по спільній програмі виробника та розробника ТОВ «БРАММЕР» за фінансування волонтера пана Мадяра.

Перевага надається медичним, штурмовим підрозділам та підрозділам, котрі виконують бойові завдання на лінії бойового зіткнення, (з розрахунку – один візок на один підрозділ). Візки передаються по Акту прийому-передачі благодійної допомоги.

Для отримання візка БЕЗКОШТОВНО необхідно:

  1. Заповнити заяву https://forms.gle/TCnsqfRvX1rk1Jzv8 . Або зателефонувати за номером телефону: +38 073 885 85 00.
  2. Менеджери програми зв'яжуться для уточнення даних: для складання Акту прийому-передачі благодійної допомоги, необхідної кількості тактичних візків та зручну форму отримання: самовивіз з виробництва /або відправка НП (доставка за рахунок отримувача).
  3. 3Відправка, (відвантаження) «Тактичних евакуаційних візків» отримувачу.

Більш детально про програму та проект «Народні евакуаційні возики», можна дізнатися у соціальних мережах та на сайті за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100094585725313  / https://www.brammer.ua/ua/articles/brammer-rozrobki-ta-yakist-u-sviti- taktichnih-vizkiv.html

14 травня 2024