Спільне засідання сесії та виконавчого комітету Новопетрівської сільської ради

Сьогодні, 14 лютого, відбулося спільне засідання чергової 59 сесії VII скликання та виконавчого комітету Новопетрівської сільської ради, де були присутні також керівники всіх структурних підрозділів нашого органу місцевого самоврядування. Через велику кількість присутніх захід проходив у Новопетрівському будинку культури. Засідання головним чином присвячене підбиттю підсумків по виконанню поставлених цілей минулого року та плануванню робіт і заходів на цей рік.

Першим питанням було затвердження сільського бюджету за минулий рік. Заслухавши головного бухгалтера Новопетрівської сільської ради Дорошенко Г.В., сільською радою прийнято рішення затвердити бюджет по доходах у розмірі 79 194 700 грн, а по видатках – 88 192 047 грн. Різниця між доходами та видатками пов’язана з використанням коштів позаминулого року.

Заслухано, обговорено та прийнято до відома інформацію Новопетрівського сільського голови щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку села Нові Петрівці у 2019 році. Затверджено Програму соціально-економічного розвитку на 2020 рік. З текстом Програми можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті Новопетрівської сільської ради з 18 лютого 2020 року.

Прослухано та затверджено звіти керівників структурних підрозділів сільської ради: директора Новопетрівського будинку культури Сивоху-Іваненко А.С., директора КП «Новопетрівський комбінат комунальних підприємств» Бурму І.М., директора Новопетрівського сільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кот Т.В., директор КП Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр» Правдиву І.О.

Внесено зміни в сільський бюджет 2020 року, згідно яких виділено кошти на загальну суму 15 308 960 грн на:

- субвенцію районному бюджету для Новопетрівських ЗОШ №1; ЗОШ №2; ЗОШ №3 на харчування учнів 5-11 класів та для учнів груп продовженого дня;

- будівельні роботи по будівництву дошкільного навчального закладу на 230 місць;

- розробку проектних робіт на пожежну сигналізацію, пожежогасіння і системи оповіщення про пожежу в будинку культури;

- роботи по вогнезахисту дерев’яних конструкцій покрівлі в будинку культури;

- поточний ремонт вуличного освітлення по вулицях: Корольова, Вишгородській, Набережно-Дніпровській, Спаській, Миру, пров. Корольова;

- послуги по пересилання відправлень «Укрпоштою»;

- КП «Новопетрівський МКДЦ» на капітальний ремонт ТП підвищеної небезпеки;

- Новопетрівському будинку культури на заробітну плату та нарахування на заробітну плату;

- робочий проект «Капітальний ремонт водойми шляхом очищення донних відкладів та благоустрою в с. Нові Петрівці » та експертизу проекту;

- Проектно-кошторисна документацію на «Будівництво каналізаційних очисних споруд закритого типу для глибокого очищення господарсько-побутових стічних вод продуктивністю 7000м3/добу з повторним використанням очищених зворотних вод на цілорічне внутрішньо-грунтове зрошення в біоплатоенергетичних рослин з використанням їх біомаси і осадів стічних вод як відновлювального джерела енергії в с. Нові Петрівці»;

- робочий проект «Проведення заходів з захисту від підтоплення і затоплення території (земель) направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів по вулицях Свято-Покровській, Ново-Київській, Польовій, Івана Кудрі, Козацькій, Каневській, пров. Каневському в с.Нові Петрівці» та експертизу проекту;

- послуги з організації гарячої лінії сільської ради та голосового автовідповідача;

- технічне обслуговування електрообладнання в адмінбудинку;

- КП «Новопетрівський ККП» для розробки розділу ОВД до проектів будівництва свердловин;

- КП «Новопетрівський ККП» на будівництво артезіанської свердловини по вулиці 1-го Травня (теплиці);

- КП «Новопетрівський ККП» на поточний ремонт зовнішньої водопровідної мережі по вулиці Набережно-Дніпровській від № 59 до № 63;

- КП «Новопетрівський МКДЦ» на поточний ремонт водопровідної мережі на території денного стаціонару по вулиці Ватутіна, 78;

- одноразову матеріальну допомогу погорільцям;

- Новопетрівському БК на послуги з показу вистав; придбання підвісних мікрофонів, трансляційної акустичної системи, стільців, лазерної установки, кейсу для акустичної апаратури;

- експертизу проекту будівництва дошкільного навчального закладу на 230 місць;

- коригування проектно-кошторисної документації на будівництво дошкільного закладу в зв’язку з набранням чинності нових державних будівельних норм.

Члени виконавчого комітету також одноголосно прийняли до відома звіти керівників структурних підрозділів Новопетрівської сільської ради.

Другим питанням виконавчого комітету був розгляд заяв власників будівель, де сталися пожежі. Найбільш постраждалим Ніконовим та Дроботам виділено по 50 тис. грн. матеріальної допомоги. Костюки, в яких постраждала господарська будівля, отримають 5 тис. грн.

До виконавчого комітету звернулося ТОВ «Новус Україна» з проханням надати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами. Невдовзі супермаркет відкриється та розпочне свою роботу. Найімовірніше його відкриття відбудеться на початку весни.

14 лютого 2020

1.  Протокол поіменного голосування