54 сесія Новопетрівської сільської ради

Сьогодні, 1 жовтня, відбулося засідання 54 позачергової сесії. Головним питанням було прийняти рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад  та делегування представника до складу спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад Новопетрівського сільського голову  Старенького Р.М.

Нагадаємо, що минулої суботи, тобто 28 вересня, відбулися громадські обговорення щодо об’єднання двох сіл Нові Петрівці і Старі Петрівці в одну Петрівську громаду.  На збори прийшло 256 зареєстрованих новопетрівчан та представники інших населених пунктів. Після виступу сільського голови Радіона Старенького, в якому він пояснив нагальну потребу в такому об’єднанні та представив присутнім розрахунок фінансової спроможності майбутньої Петрівської ОТГ, відбулося голосування на підтримку об’єднання,   за яке віддали свої голоси 255 зареєстрованих новопетрівчан (1 – утримався).

01 жовтня 2019

1.  Протокол засідання