Оголошення

10.10.2019 року                                                                                                    с. Нові Петрівці

10 жовтня 2019 року  при виконавчому комітету Новопетрівської сільської ради Вишгородського району Київської області за адресою: село Нові Петрівці, вулиця Свято-Покровська, 171 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади керівника закладу охорони здоров’я комунального підприємства Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр». На розгляд конкурсної комісії було подано одну конкурсну пропозицію від Правдивої Ірини Олександрівни, тимчасово виконуючої обов’язки директора комунального підприємства Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр».

За результатами заслуховування конкурсної пропозиції, проведення співбесіди конкурсна комісія, шляхом голосування, обрала переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального підприємства Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр» Правдиву Ірину Олександрівну.

Відповідно до п.38 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок), конкурсна комісія внесла відповідне подання Новопетрівському сільському голові з рекомендацією призначити переможця конкурсу, шляхом укладення контракту, на посаду директора комунального підприємства Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський медичний консультативно-діагностичний центр».

Пунктом 38 Порядку передбачено, що рішення про призначення на посаду та укладення контракту на строк від трьох до п’яти років приймається протягом одного місяця з дня внесення конкурсною комісією відповідного подання.

Протокол засідання № 1

Засідання конкурсної комісії  від 10.10.2019