ПРОФЖИЛКОМФОРТ

                РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ                на послуги з утримання будинку, споруд та прибудинкової території для будинків по вулицях:

Європейська, № 3-А, № 3-Б, 3-В,

Європейська, № 6, № 6-А,

Європейська, № 8,

Європейська, № 10,

Петрівська, № 7, № 9,

Петрівська, 11.

  

ОГОЛОШЕННЯ

Пунктом 2 частини третьої статті 4  ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» визначено, що до повноважень органів місцевого самоврядування належить, зокрема, встановлення цін/тарифів на комунальні послуги відповідно до закону.

Приписами статті 28 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» встановлено, зокрема,  що до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать: власні (самоврядні) повноваження: встановлення в порядку і межах, визначених законом, тарифів на побутові, комунальні (крім тарифів на теплову енергію, централізоване водопостачання та водовідведення, перероблення та захоронення побутових відходів, послуги з централізованого опалення, послуги з централізованого постачання холодної води, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), які встановлюються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), транспортні та інші послуги.

Відповідно до пунктів 2.1., 2.2. Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної пропозиції територіальних громад, затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 (надалі – Порядок), суб’єкти господарювання здійснюють розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг і подають їх органам, уповноваженим встановлювати тарифи. Протягом п’яти днів з дня подання відповідних розрахунків до органу, уповноваженого встановлювати тарифи, суб’єкти господарювання інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів за визначеними цим Порядком способами та доводять до відома споживачів інформацію, передбачену цим Порядком.

Пунктом 2.12. Порядку визначено, строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження і пропозиції, встановлюється суб’єктом господарювання, але він не може бути меншим ніж 7 календарних днів та більшим ніж 14 календарних днів з дні повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги.

Згідно з пунктом 2.4. Порядку інформація доводиться до відома споживачів шляхом розміщення на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування в мережі Інтернет (за наявності), в друкованому засобі масової інформації місцевої сфери розповсюдження , веб-сайті суб’єкта господарювання (за наявності) та в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них. Суб’єкт господарювання може обрати один із вище перелічених способів доведення інформації (крім розміщення в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них) як основний для розміщення всього масиву необхідної інформації, визначеної цим Порядком.

ТОВ «ПРОФЖИЛКОМФОРТ» подало до Новопетрівської сільської ради заяву від 8 травня 2018 року № 03-15/339 про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по багатоповерховим житловим будинкам, розташованих в селі Нові Петрівці по вулиці Європейській 3-А, 3-Б, 3-В, 6, 6-А, 8, 10, Петрівській 7, 9, 11, та вибрано основним способом доведення споживачів інформації про зміну тарифу шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Новопетрівської сільської ради.

Зазначаємо, що відповідно до пунктів 2.2., 2.12 Порядку зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються ТОВ «ПРОФЖИЛКОМФОРТ» за адресою: вулиця Європейська,10, офіс 42, село Нові Петрівці, протягом 7 (сіми) календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги. 

ЗАЯВА

РОБГРУНТУВАННЯ ЗМІН

РОЗРАХУНОК - Європейська, 3-А, 3-Б, 3-В

СТРУКТУРА - Європейська, 3-А, 3-Б, 3-В

ТАРИФ - Європейська, 3-А, 3-Б, 3-В

РОЗРАХУНОК - Європейська, 6, 6-А

СТРУКТУРА - Європейська, 6, 6-А

ТАРИФ - Європейська, 6, 6-А

РОЗРАХУНОК - Європейська, 8

СТРУКТУРА - Європейська, 8

ТАРИФ - Європейська, 8

РОЗРАХУНОК - Європейська, 10

СТРУКТУРА - Європейська, 10

ТАРИФ - Європейська, 10

РОЗРАХУНОК - Петрівська, 7, 9

СТУКТУРА - Петрівська, 7, 9

ТАРИФ - Петрівська, 7, 9

РОЗРАХУНОК - Петрівська, 11

СТРУКТУРА - Петрівська, 11

ТАРИФ - Петрівська, 11 

 

 ОГОЛОШЕННЯ

У багатоквартирних будинках, у яких станом на 10.12.2017 року не створено об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), співвласниками не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку на виконання статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Новопетрівська сільська рада зобов'язана оголосити і провести конкурс про призначення управителя багатоквартирного житлового будинку.

Враховуючи положення Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному житловому будинку», « Про об’єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку» просимо мешканців житлового комплексу «СМАРАГДОВЕ МІСТО» (будинки по вулиці Петрівська, 7, 9, 11, Європейська 3-А, 3-Б, 3-В, 5-А, 5-Б, 5-В, 5-Г, 5-Д, 6, 6-А, 8, 10) прийняти рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

Новопетрівська сільська рада зазначає, що відповідно до підпункту 4.1.8.4. підпункту 4.1.8. пункту 4.1. Додатку 1 рішення Новопетрівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території територіальної громади села Нові Петрівці» від 27 січня 2015 року №912-38-VІ  від сплати податку на землю звільняються об’єднання  співвласників  багатоквартирного  будинку, створене та зареєстроване відповідно до закону.

У разі створення ОСББ, мешканцям будуть надаватися послуги з вивезення побутових відходів безкоштовно, при умові його сортування (розбірний збір сміття).

 

Закон України "Про ОСББ"

 

Статут ОСББ

 

Протокол установчих зборів ОСББ

 

Додаток 1. Реєстр співвласників

 

Додаток 2. Обрання голови та секретаря установчих зборів

 

Додаток 3. Створення ОСББ, затвердження його назви і місцезнаходження

 

Додаток 4. Розгляд і затвердження Статуту ОСББ

 

Додаток 5. Обрання правління та ревізора ОСББ

 

Додаток 6. Обрання уповнов. представника для здійснення держ.реєстрації

 

Типовий договір

 

Корисна інформація