ПРОФЖИЛКОМФОРТ

 ОГОЛОШЕННЯ

У багатоквартирних будинках, у яких станом на 10.12.2017 року не створено об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), співвласниками не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку на виконання статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Новопетрівська сільська рада зобов'язана оголосити і провести конкурс про призначення управителя багатоквартирного житлового будинку.

Враховуючи положення Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному житловому будинку», « Про об’єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку» просимо мешканців житлового комплексу «СМАРАГДОВЕ МІСТО» (будинки по вулиці Петрівська, 7, 9, 11, Європейська 3-А, 3-Б, 3-В, 5-А, 5-Б, 5-В, 5-Г, 5-Д, 6, 6-А, 8, 10) прийняти рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

Новопетрівська сільська рада зазначає, що відповідно до підпункту 4.1.8.4. підпункту 4.1.8. пункту 4.1. Додатку 1 рішення Новопетрівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території територіальної громади села Нові Петрівці» від 27 січня 2015 року №912-38-VІ  від сплати податку на землю звільняються об’єднання  співвласників  багатоквартирного  будинку, створене та зареєстроване відповідно до закону.

У разі створення ОСББ, мешканцям будуть надаватися послуги з вивезення побутових відходів безкоштовно, при умові його сортування (розбірний збір сміття).

 

Закон України "Про ОСББ"

 

Статут ОСББ

 

Протокол установчих зборів ОСББ

 

Додаток 1. Реєстр співвласників

 

Додаток 2. Обрання голови та секретаря установчих зборів

 

Додаток 3. Створення ОСББ, затвердження його назви і місцезнаходження

 

Додаток 4. Розгляд і затвердження Статуту ОСББ

 

Додаток 5. Обрання правління та ревізора ОСББ

 

Додаток 6. Обрання уповнов. представника для здійснення держ.реєстрації

 

Типовий договір

 

Корисна інформація