Благоустрій села

Все, що відноситься до життя в нашому селі...

Благоустрій села

Сообщение sogorodnik » 20 июн 2011, 10:49

Шановні мешканці села та представники с/р.
Є пропозиція замість стихійного звалища в яру по вул. Дружби зробити міст між вул. Дружби та провул. Богдана. Тобто просто положити трубу для струмка та засипити це все буд. сміттям та облагородити... Сотні людей перетинають яр в цьому місці щоденно, після дощу та взимку там вкрай травмонебезпечно. Зробіть людям приємно і для благоустрою корисно...
Хто "ЗА" - підтримайте пропозицію!!!!!
sogorodnik

Re: Благоустрій села

Сообщение Святослав » 20 июн 2011, 12:24

Дело нужное )
Святослав

Сообщение sogorodnik » 20 июн 2011, 13:05

Хотілось би почути не тільки позитивні відповіді з боку мешканців села, а і коментарі с/р.... Бажано теж позитивні....

Тим паче, що справа ця не сильно затратна...

В насадженні дерев на схилах насипу можу взяти активну участь....
sogorodnik

Сообщение Сільська рада » 20 июн 2011, 17:10

Ваша пропозиція дійсно цікава. До того ж до нас уже зверталися мешканці села з проханням побудувати цей міст. Ми обов'язково розглянемо це питання детальніше і втілимо в життя.
Сільська рада

Сообщение Lucky » 22 июн 2011, 08:23

Респект за ідею! Підтримка у вас є! Поки будуть вирішуватись шляхи втілення вашої пропозиції запрошуємо прийняти участь у суботній толоці.
Если ты не можешь победить,измени правила игры!
Lucky
Администратор

Сообщение sogorodnik » 22 июн 2011, 09:04

Нажаль на вихідні запланована поїздка в Житомирську обл...
sogorodnik

Сообщение Кучерявий Ігор » 14 июл 2011, 10:55

Шаовний sogorodnik!
На ваше прохання надаю розяснення щодо допустимого рівні шуму в житлових приміщеннях.
Це питання регулюється Правилами благоустрою території села Нові Петрівці, що затверджені рішенням Новопетрівської с/р від 20 травня 2010 року №813- ХXXVІ-V та "Санитарные нормы допустимого шума в помещениях жилых и общественных зданий и на территории жилой застройки", що затверджені Головним санітарним лікарем СРСР від 03.08.1984 N 3077-84.
Крім того, згідно Правил благоустрою http://www.novipetrivtsi-rada.gov.ua/article/152, а саме п. 9.3. В приміщеннях, які розташовані в житлових будинках використання телевізорів, магнітофонів, іншої звуковідтворювальної апаратури дозволяється тільки при зменшенні рівня звуку, що не потурбує спокій мешканців будинку.
Последний раз редактировалось Кучерявий Ігор 14 июл 2011, 17:16, всего редактировалось 2 раз(а).
Кучерявий Ігор

Сообщение sogorodnik » 14 июл 2011, 14:25

Шановний Ігоре,
Дякую за відповідь, аде багато чого ви все-таки недописали та і таблиця із децибелами не зовсім зрозуміла... Наприклад,
Я мешкаю у власному будинку, а не в квартирі.... Піротехнічні засоби можна використовувати тільки в новорічну ніч чи, наприклад, і на день народження чи інші свята (дениь незалежності, день конституції, день молоді, день села та ін...). Якщо "так" то з якого і по який час? Те ж саме стосується прослуховування музики у власному маєтку, на скільки я зрозумів, з 7 до 23 г. А також будівельні та ін. роботи...
Буду вдячний за детальнішу відповідь...
sogorodnik

Сообщение Кучерявий Ігор » 14 июл 2011, 16:59

Добре, давайте почнемо з того, що ви переглянете санітарні правила http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... 7_84400-84, а потім правила благоустрою села http://www.novipetrivtsi-rada.gov.ua/article/152, де в розділі девять читко зазначено:
Розділ 9. Дотримання тиші в громадських місцях на території села
9.1. Юридичні та фізичні особи при здійсненні будь-яких видів діяльності з метою запобігання та зменшення шкідливого впливу шуму на здоров'я населення, іонізуючих випромінювань та інших факторів, зобов’язані не допускати впродовж доби перевищення рівнів шуму, встановлених санітарними нормами для наступних приміщень та територій села (захищені об’єкти):
9.1.1. Житлових будинків та прибудинкових територій.
9.2.Шум на захищених об’єктах при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідного часу доби.
9.3. В приміщеннях, які розташовані в житлових будинках використання телевізорів, магнітофонів, іншої звуковідтворювальної апаратури дозволяється тільки при зменшенні рівня звуку, що не потурбує спокій мешканців будинку.
9.4. В період доби з 22.00 год. до 8.00 год. на захищених об’єктах забороняються гучний спів та викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.
9.7. Додержання тиші та обмежень певних видів діяльності, які супроводжуються шумом, не поширюються на випадки:
9.7.6 Відзначення встановлених законом святкових та вихідних днів відповідно до рішень виконавчого комітету, проведення спортивних змагань.
9.7.7. Проведення салютів, феєрверків, інших заходів із використанням вибухових речовин та піротехнічних засобів у дозволений час за погодженням з виконавчим комітетом. Застосування побутових піротехнічних виробів у нічний час дозволяється під час святкування Нового року в ніч з 31 грудня на 1 січня.
9.8. Забороняється застосування побутових піротехнічних виробів та проведення феєрверків не ближче чим за 100 метрів від лікарень, культових споруд, навчальних закладів, будинків-інтернатів для громадян похилого віку, інвалідів, дітей, інших громадських споруд та житлових будинків.
9.9 При проведенні масових заходів забороняється кидати приведені в дію побутові піротехнічні вироби під ноги перехожих, із вікон та балконів, здійснювати феєрверки з дахів будинків та вчиняти інші дії, від яких можуть постраждати люди або майно.

З вищевикладеного випливає, що Ви можете слухати гучну музику з 8.00 по 22.00 в межах норм визначених Санітарними нормами, а саме рядок 9 таб.1. В період з 22.00 по 8.00, згідно з п. 9.4. Правил благоустрою вам забороняється слухати гучну музику, що таке гучна музика, сказати не можу, але думаю вона є гучною, якщо вона турбує сусідів. Щодо проведення феєрверків, то тут теж є обмеження які зазначені в Правилах благоустрою.
Кучерявий Ігор

Сообщение sogorodnik » 14 июл 2011, 22:57

Дякую за більш детальну відповідь,
Але не зрозуміло чи можу я користуватися піротехнікою на інші свята окрім нового року, та чи можу я в зазначений час прослуховувати гучно музику......
Напрриклад у моїх знайомих які мешкають в Канаді у зазначений час хоч рок-группу запрошй...... Чому це питання не врегульовано????
sogorodnik

Сообщение Good » 09 авг 2011, 18:56

Йо, бля! Вы забываетесь, мы живем не в Канаде! Почитайте внимательно ответ на свой вопрсс, а если не понятен ответ - поднимете сан.нормы.

Сообщение sogorodnik » 10 авг 2011, 07:37

Да, не в Канаде... Но законы и нормы д.быть и у нас... Вот я и хочу чтобы их озвучили. Или подавать заявление в письменном виде в органы месного управления????
sogorodnik

Вернуться в Життя у нашому селі