Бібліотеки

 

НОВОПЕТРІВСЬКА БІБЛІОТЕКА №1

Бібліотека знаходиться за адресою:

с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, 220

(приміщення будинку культури)

Графік роботи: вт. – сб. з 10.00 – до 18.00

Без обідньої перерви

Вихідні – неділя, понеділок


Новопетрівська бібліотека №1 заснована в 1958 році. Сьогодні бібліотека обслуговує 1300 користувачів. За рік бібліотека видає 27 тис. книг, в тому числі 648 інформацій та довідок. Фонд бібліотеки – 23 тис. книг.

Протягом року бібліотека організовує для читачів різні масові заходи – книжкові виставки, бібліографічні огляди бібліографії, літературні та тематичні ранки і вечори.

Завідуюча бібліотекою – Зайцева Тамара Іванівна.

Бібліотекар – Великодна Тетяна Леонідівна.

Обидві працівниці культури вже 30 років присвятили себе роботі бібліотекаря і неодноразово нагороджувались грамотами і подяками за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток культури села.

 

 

НОВОПЕТРІВСЬКА БІБЛІОТЕКА №2

Бібліотека знаходиться за адресою:

с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, 40.

Графік роботи: вт. – сб. з 10.00 – до 19.00

Перерва на обід: 13.00 – 14.00

Вихідні – неділя, понеділок


Новопетрівська сільська бібліотека №2 працює в селі з 1968 р. У 2007 р. для неї було побудовано нове приміщення за тією ж адресою.

Бібліотека має в наявності 11 362 примірників книг. Щороку обслуговує близько 620 читачів. Книговидача за рік становить: 12 тис. книг. Бібліотека є довідково-інформаційним центром.

У Новопетрівській сільській бібліотеці №2 Ви маєте змогу одержати усні чи письмові бібліографічні довідки на допомогу роботі, навчанню, для громадської діяльності, самоосвіти. Кваліфікований бібліотекар (а саме завідуюча Новопетрівської бібліотеки №2 Власенко Тетяна Василівна, яка присвятила цій роботі майже 30 років) допоможе Вам скласти опис твору або список літератури до курсових, дипломних чи наукових робіт, надасть інформацію про нові надходження книг. Також у бібліотеці постійно проводяться виставки – перегляди літератури, бібліографічні огляди, індивідуальні консультації, дні спеціаліста, дні інформації.

Бібліотека також проводить роботу з дітьми в таких напрямках:

- поширення знань з історії України, популяризація національної спадщини, розвиток української культури;

- популяризація знань з екології, посилення краєзнавчої роботи;

- робота на допомогу навчального процесу учнів.