ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

13 червня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Головуючий – Старенький Р.М.

Секретар засідання – Петровська Т.В.

Присутні члени виконкому: Дикун М.М., Антіпов С.В., Барнич В.Ю., Буковський Р.В., Дідик С.І., Дригало С.Г., Закревський В.І., Костюк С.О., Кучерявий І.А., Марчук А.П., Мислінський Є.А., Правдива І.О., Правдива А.В., Ступіна Г.П., Правдива А.В., Зелененко І.П.

Прийнято наступні рішення:

- присвоєно будівельних адрес – 8 (відмовлено – 1, у зв’язку з невідповідністю документів);
- присвоєно поштових адрес – 3 (відмовлено – 3, у зв’язку з невідповідністю документів);
- змінено поштову адресу – 1;
- надано дозвіл на торгівлю із затвердженням графіку роботи – 6.

Ще у 2015 році Міністерство оборони України закупило для військовослужбовців сім квартир, на які були видані ордери на заселення. П'ять сімей вирішили реалізувати своє право на безоплатну приватизацію житла. У зв'язку з цим виконавчий комітет, як орган приватизації, прийняв рішення про безоплатну передачу вказаних квартир особам, які отримали ордери на заселення.

Згідно листа ДП «Київська науково-дослідна станція» та на виконання вимог Санітарних правил в лісах України планується проведення вибіркових санітарних рубок, які призначені на основі матеріалів лісовпорядкування, лісопатологічних обстежень та повідомлень про появу ознак погіршення санітарного стану лісових насаджень.

31 травня представниками 10 Державного пожежно-рятувального загону було проведено перевірку системи зовнішнього протипожежного водопостачання на тиск та витрату води на території села Нові Петрівці.
За результатами перевірки, було встановлено, що на кільцевій водопровідній мережі діаметром 110 мм знаходиться 10 пожежних гідрантів та 4 водонапірні вежі, тиск в мережі 2 атм.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху виконавчий комітет сільської ради вирішив погодити встановлення дорожнього знаку 3.15 «Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 3,5 т, заборонено» в наступних місцях:
- на території прилеглій до будинку культури;
- на стоянці для автотранспорту за будинком культури;
- на ділянці траси Київ-Овруч протяжністю 100 м, що прилягає до площі біля будинку культури;
- на проїзді між вулицями Каневська (між будинками № 69 та № 71) та Філімонівська села Нові Петрівці.

Розглянуто звернення опікунської ради та погоджено позбавлення батьківських прав щодо їхніх дітей трьох громадян.

Затверджено граничні норми витрат на копіювання та друк документів, що надаються за запитами на інформацію і порядок відшкодування цих витрат (РІШЕННЯ додається).

Розглянувши заяву гр. Карпача В. С., прийнято рішення надати йому дозвіл для на розробку Проекту по об’єкту «Розчищення існуючої водойми в районі вулиці Озерна в селі Нові Петрівці».

Розглянувши заяву Бобровник Н.Б., прийнято рішення погодити встановлення паркану навколо її земельної ділянки.

Розглянувши заяви Нараєвської І.Л., прийнято рішення надати дозвіл на розробку проекту щодо реконструкції електромережі по вулиці Ігорівській та вздовж заїзду з вулиці І.Франка з подальшим ремонтом дорожнього покриття на цій ділянці дороги.