ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Керуючись ст.ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території житлового масиву села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області площею 45,4314 га (територія, що підлягає уточненню №30, згідно результатів містобудівного моніторингу Генерального плану села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області)», який  розроблений відповідно до рішення Новопетрівської сільської ради від 28 серпня 2015 року № 1045, з метоюуточнення планувальної структури і функціонального призначення, визначення параметрів забудови, формування принципів планувальної організації, встановлення ліній регулювання забудови, виявлення усіх планувальних обмежень, використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень та подальшого освоєння території житлового масиву села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області (територія, що підлягає уточненню №30, згідно результатів містобудівного моніторингу Генерального плану села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області).

Основні техніко-економічні показники проекту – площа території житлового масиву – 45,4314 га.

Замовник детального плану території – Новопетрівська сільська рада.

З текстовою та графічною частинами проекту містобудівної документації «Детальний план території житлового масиву села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області площею 45,4314 га (територія, що підлягає уточненню №30, згідно результатів містобудівного моніторингу Генерального плану села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області)» можна ознайомитися у відповідному порядку у понеділок та середу з 9 до 12 години за адресою: Київська область, Вишгородський район, село Нові Петрівці, вулиця Свято-Покровська, 171, 3 поверх, зал засідань. Строк ознайомлення з зазначеним проектом містобудівної документації до 23 червня 2017 року з моменту виходу публікації в засобах масової інформації, а також на офіційному веб-сайті Новопетрівської сільської ради: в розділі «Генеральний план села»: http://novipetrivtsi-rada.gov.ua/article/988.

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – начальник відділу з питань архітектури та земельних відносин Новопетрівської сільської ради Зелененко І.П.

Строк подання зауважень та пропозицій: до 23 червня 2017 року з дня публікації оголошення в засобах масової інформації.

Прилюдне експонування матеріалів детального плану території здійснюється щоденно за адресою: Київська область, Вишгородський район, село Нові Петрівці, вулиця Свято-Покровська, 171, 2 поверх.

Безпосереднє обговорення відбудеться 23 червня 2017 року о 18 годині за адресою: Київська область, Вишгородський район, село Нові Петрівці, вулиця Свято-Покровська, 220, глядацька зала в будинку культури.

Розробник проекту вказаної містобудівної документації - ТОВ «Центр АПЛД» (головний архітектор проекту Перегон О.С., кваліфікаційний сертифікат серії АА № 001645, контактний телефон: (04596) 2-64-45).