23 СЕСІЯ 6 СКЛИКАННЯ НОВОПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

12 липня 2013 року, приміщення Будинку культури, 16-30.

Головуючий: Старенький Р.М. (сільський голова)

Секретар засідання: Костюк С.О (секретар сільської ради).

Депутати: Левковець С.П., Галамій М.С., Вишняк А.О., Правдива І.О., Лісовець М.М., Вікован І.П., Лях О.М., Клебан Н.П.,  Самійленко Н.В., Сміхула І.В., Козир Г.К., Губарєва Л.П., Старенька Н.І., Музика А.В., Коваль С.Г., Мережко Є.М., Антонюк О.І., Мамчур В.В., Власенко В.В., Марчук А.П., Закревський В.І.,Сенько Р.М., Антіпов С.В., Шевченко Н.І., Хилько С.М., Пономаренко Т.А., Санатарчук Н.В., Тищенко В.В..

Присутні: Глущенко О.Й. (депутат Вишгородської районної ради), Козир М.О. (землевпорядник), Приходько І.А., (юрист), Бурма І.М. (директор Новопетрівського ККП), Власенко А.В. (директор Будинку культури), Буковський Р.В. (директор ФК «Межигір’я»),  Панченко О.В. (дільничий інспектор).

Попередня сесія сільської ради відбулась близько трьох місяців тому. У зв’язку з цим питань назбиралось багато.

На початку сесії Р.Старенький розповів про стан справ в селі: «На сьогодні в нас, як у по всій країні, проблеми  з перерахунком коштів через держказначейство. Лише два тижні тому перерахували кошти проектній організації на виготовлення проектів реконструкції водопроводів по вулицях Горького, Гречка, Комарова, Ватутіна, Леніна. Іншим проектантам за інші вулиці платіжки лежать в казначействі вже понад два місяці, коли по них перерахують кошти, щоб можна було розпочати роботу, невідомо. Ми планували до цього часу вже отримати проекти і звертатись до РДА за коштами на їх реалізацію, але, на жаль, держказначейство вносить свої корективи в наші з вами плани. І при такій ситуації я, чесно кажучи, сподіваюсь, щоб ми в цьому році хоча б виготовили ці проекти. Але не будемо покидати надії, можливо робота казначейства поліпшиться, і ми зможемо на деяких вулицях в цьому році замінити водопроводи. Тим більш ми зустрічались з людьми і обіцяли їм, це зокрема вулиці Шевченка, Горького та Гречка.

Я хотів би подякувати всіх, хто на виборах до Київської обласної ради підтримав Приходька О.О., який здобув впевнену перемогу в районі, випередивши своїх опонентів на всіх без виключення дільцях. Дякую також всім хто взяв у роботі комісій.

На сьогодні за рахунок районного бюджету в нас ведуться ремонти в загальноосвітніх школах - це туалети в першій школі та поліклініці.

На останній сесії районної ради не розглядалось питання щодо затвердження нових меж нашого села. Голова районної ради Носаль О.Ю. мені пообіцяв, що на наступну сесію це питання буде винесено і нам затвердять нові межі згідно нового генерального плану села.»

Рада внесла зміни до сільського бюджету у зв’язку з тим, що дохідна частина бюджету перевиконана на 17%, депутати направили кошти зокрема на наступні цілі: проведення ремонтів в двох класах другої та третьої шкіл, поточні ремонти в гуртожитку та БК, на оплату технічної документації щодо виготовлення державних актів на земельні ділянки де розміщені свердловини Новопетрівського ККП, ямковий ремонт асфальтних доріг, Новопетрівській лікарні на оплату електроенергії, тепла та медикаменти, а також на придбання причіпу до новопридбаного трактора  комунгоспу.

Вирішили переукласти договір оренди земельної ділянки з благодійною організацією «Кожній дитині», у зв’язку зі зміною назви організації та затвердили орендну ставку на рівні 3%. Також прийнято на баланс сільської ради і водночас передано комунікації, збудовані за рахунок даної організації на баланс відповідним обслуговуючим організаціям – водопровід та каналізацію Новопетрівському ККП, газопровід ПАТ «Київоблгаз», в прийнятті та передачі електромереж відмовили до усунення недоліків, які були допущенні при будівництві лінії.

Внесено зміни до складу виконавчого комітету – виведено зі складу Кірієнко І М, яка звільнилась з роботи в сільській раді, де обіймала посаду керуючої справами та  при виконавчому комітеті була секретарем, та ввели у склад виконавчого комітету на посаду секретаря Петровську Т.В.

Внесено  зміни і до складу адміністративної комісії, а саме виведено Петровську Т.В., яка була в комісії секретарем та ввели  Макуху Ю.В. на цю посаду.

Затверджено технічну документацію із землеустрою на земельні ділянки, де розташовані свердловини Новопетрівського ККП.