44 СЕСІЯ НОВОПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ

4 січня відбулося засідання позачергової 44 сесії Новопетрівської сільської ради.

На сесії було затверджено містобудівну документацію «Детальний план території для будівництва каналізаційних очисних споруд в селі». Цей детальний план території вважатиметься невід’ємною складовою частиною Генерального плану села.

З метою підготовки земельних ділянок, які виставляються на земельні торги у формі аукціону, радою затверджено технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (поділ на 2 земельні ділянки), а саме земельної ділянки площею 5,5976 га, яка належить територіальній громаді села в особі Новопетрівської сільської ради на 2 земельні ділянки площею 1,000 га та площею 4,5976 га.

З метою наповнення сільського бюджету вирішено затвердити перелік земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги у формі аукціону окремими лотами в 2019 році та вжити заходів щодо підготовки лотів до проведення земельних торгів, визначити виконавця земельних торгів, дати та місця проведення земельних торгів.