ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

25 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Головуючий – Дикун М. М.
Секретар засідання – Петровська Т. В.
Присутні члени виконкому: Костюк С. О., Дідик С. І., Мислінський Є. А., Марчук А. П., Кучерявий І. А., Правдива А. В., Зелененко І. П., Музика Г. В., Антіпов С. В., Гончар В. П., Барнич В. Ю., Сенько Р. М.,  Жаврук В. М.
Були прийняті наступні рішення:

Розглянувши заяву гр. Грищенко М. П., вирішено надати їй дозвілна розміщення двох тимчасових споруд торговельного призначення для провадження підприємницької діяльності до 30 кв. м., кожна з полегшених конструкцій, без улаштування фундаменту.

Заслухавши жителів території ОК «Болотон» тарозглянувши колективне звернення мешканців вулиць Будівельників перша, Будівельників друга, Будівельників третя, Будівельників четверта та Озерна щодо надання дозволу на встановлення автоматичного шлагбауму по вул. Озерній, 1, вирішено відмовити мешканцям даних вулиць в наданні дозволу, зважаючи на вимогу Національної поліції України від 12.10.2018 № 224, з метою забезпечення безперешкодного проїзду автотранспорту.

Розглянуто три сусідські суперечки та прийнято відповідні рішення.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах села у визначених місцях вирішеновстановити дорожній знак 5.70 «Фото-, відеофіксування порушень Правил дорожнього руху» на дорогах, переважно на перехрестях.

Розглянуто звернення Опікунської ради та прийнято відповідне рішення щодо позбавлення батьківських прав.

Крім того, виконавчим комітетом надано дозволів:
- щодо присвоєння поштових адрес – 8 (відмовлено - 3);
- щодо впорядкування поштових адрес – 6;

- щодо присвоєння будівельних адрес – 11.