40 СЕСІЯ НОВОПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ

24 жовтня відбулося позачергове засідання 40 сесії Новопетрівської сільської ради. На розгляд депутатів було представлено одне питання «Про розроблення детального плану села Нові Петрівці». «У зв’язку з будівництвом нової розв’язки для забезпечення кругового руху на в’їзді в село Нові Петрівці у складі виконання поточного ремонту автомагістралі Київ-Іванків-Овруч, роботи якого відбуваються в даний час, постало питання необхідності внесення уточнення в транспортну схему, яка була передбачена генеральним планом села.  У складі даної містобудівної документації також буде вирішено питання забезпечення транспортного сполучення виробничих та громадських територій, які межують з західної сторони автомагістралі для можливості реалізації інвестиційних проектів на земельних ділянках, які були продані через аукціони», - доповіла депутатам про нагальність розгляду даного питання начальник відділу з питань архітектури та земельних відносин Новопетрівської сільської ради Ірина Петрівна Зелененко.

Мається на увазі план території південної частини села Нові Петрівці орієнтовною площею 19,5 га, яка входить в територію кварталу №33.

Депутати підтримали прийняття даного рішення, проголосувавши одноголосно «ЗА».