38 СЕСІЯ НОВОПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

13.09.2018 року відбулася чергова сесія Новопетрівської сільської ради.
На ній зокрема було розглянуто такі питання та прийнято наступні рішення:
Внесено зміни до Програми соціально-економічного розвитку села на 2018 рік та виділено кошти в сумі 7011,4 тис грн. на наступні заходи та роботи: капітальний ремонт водопровідних мереж (заміна трубопроводу) по вул. 1-го Травня з переходом на вул. Ватутіна, будівництво накопичувача по вул. Ново-Київська, асфальтування доріг по пров. Дачний, вул. Шевченка (частково), пров. між Спаською до вул. Валківської, пров. 1-го Травня (частково), пров. Богдана, субвенція районному бюджету для Новопетрівської ЗОШ І-ІІ №2 на «Влаштування автомобільної стоянки біля школи №2», розробку проектно-кошторисної документації на будівництво артезіанських свердловин по вул. Валківська, 1-го Травня - 2шт, Комарова, відновлення меж с. Нові Петрівці та закріплення межовими знаками, поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Українська, Гречка, Горького, пров. Горького, вул. Шевченка (частково, там де замінено в цьому році водопроводи) , вул. Вишнева (від №2 до № 4), заїзд до вул. Ягідна, пров. Межигірський (№ 134-138, № 116-112), вул. Миру (від № 24 до № 27), вул. Марка Вовчка (від № 4 до вул. Свято Покровська 132), розміщення матеріалів в друкованому засобі масової інформації, улаштування водовідвідних лотків по вул. Соборна, поточний ремонт водопровідної мережі по вул. Межигірська, утримання та поточний ремонт засобів безпеки руху ( дорожніх знаків, дорожньої розмітки тощо), одноразова матеріальна допомога учасникам бойових дій до свята Дня захисника України, улаштування водовідведення від вул. Івана Кудрі до Канівська, проведення робіт по благоустрою.
Були внесені зміни до Генерального плану села Нові Петрівці.
Затверджено звіт про виконання сільського бюджету Новопетрівської сільської ради за І півріччя 2018 рік по доходах в сумі 24 206 000 грн, та по видатках в сумі 25 060 543 грн.
Прийнято рішення внести зміни до договорів оренди земель комунальної власності.
Списано з балансу Новопетрівської сільської ради автомобіль марки Volkswagen Multivan-T5, що зазнав пошкоджень що не дозволяють його експлуатувати, у зв’язку з загоранням у 2014 році
Також вирішено найменувати новий іменований об’єкт на території Новопетрівської сільської ради (за межами села, біля с.Мощун), який не має власних вулиць, а саме: «КОРДОН» садове товариство», обслуговуючий кооператив.

Вирішено надати учасникам бойових дій, які на момент прийняття цього рішення мають реєстрацію місця проживання на території села Нові Петрівці, одноразову матеріальну допомогу в розміри 1 500,00 грн.