Засідання виконавчого комітету 11.09.2018 р.

11 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Головуючий – Старенький Р. М.
Секретар засідання – Петровська Т. В.
Присутні члени виконкому: Дикун М. М., Костюк С. О., Дідик С. І., Мислінський Є. А., Марчук А. П., Старенька Н. І., Кучерявий І. А., Правдива А. В., Зелененко І. П., Музика Г. В., Ступіна Г. П., Антіпов С. В., Буковський Р. В., Гончар В. П., Коваль С. Г.

Були прийняті наступні рішення:

Рекомендувати балансоутримувачу будинків №№5-А, 5-Б, 5-В, 5-Г, 5-Д на вул. Європейська  ТОВ «ПРОФЖИЛКОМФОРТ ПЛЮС» здійснювати належне утримання, ремонт приміщень загального користування, функціонування інженерних мереж в цих будинках. Калінкіну Максиму Михайловичу, як забудовнику будинків №№5-А, 5-Б, 5-В, 5-Г, 5-Д по вул. Європейська усунути можливі недоліки, допущені в процесі будівництва, які призвели до підтоплення підвальних приміщень цих будинків.

Рекомендувати балансоутримувачу будинку №34 по вул. Ватутіна ТОВ «ЖИТЛОПОБУТ-2007» здійснювати належне утримання, ремонт приміщень загального користування, функціонування інженерних мереж в цьому будинку. ТОВ «Управління капітального будівництва», як забудовнику будинку №34 по вул. Ватутіна усунути можливі недоліки, допущені в процесі будівництва, які призвели до підтоплення підвальних приміщень цього будинку.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах села у визначених місцях вирішеновстановити дзеркала дорожньо-огляві сферичні антивандальні (всього в 4 – х місцях).

З метою обмеження руху вантажного транспорту на час виконання ремонту автомобільної дороги Р-02 Київ-Іванків-Овруч на дорогах села у визначених місцях вирішено встановити дорожній знак 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» на заїздах на вул.. Лєрмонтова,Пушкіна, Соборна, Садова, Ново – Київська, Л. Українки, та Європейська.

Погоджено гр. Заєць Ганні Дмитрівні та гр. Ющенку Леоніду Миколайовичу відключення квартири №1 в житловому будинку № 21-А по вулиці Ватутіна, яка належить їм на праві приватної спільної часткової власності, від централізованого опалення, що здійснює ВРКП «Вишгородтепломережа», при умові одержання необхідних дозволів на це в порядку передбаченому чинним законодавством України.

Розглянувши скаргу Конюхової С. Л. щодо порушення громадського порядку в нічний час відвідувачами магазину по вул. Вишгородська,155-А та зважаючи на неодноразовість подібних скарг і невиконання вимог щодо забезпечення громадського порядку та тиші в нічний час, виконавчий комітет вніс зміни в графік торгівлі магазину з цілодобової роботи на з 7.00 – 22.00 год.

Надано два дозвіли на порушення об’єктів благоустрою: земляні роботи, пов’язані з розриттям вул. Будівельників перша та частини вулиці Озерна для подальшого влаштуванням твердого щебеневого покриття проїжджої частини та розриття проїзної частини вул. Шевченка для підключення до існуючого водопроводу при умові відновлення асфальтного покриття.

Надано шість дозволів на торгівлю  на території відведеній під будівництво сільського стадіону по вул. Соборній (між ТОВ «Перший столичний хлібозавод» та приміщенням Новопетрівської районної лікарні) 15 вересня 2018 року під час святкування Дня села.

З метою вшанування громадян, які внесли значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток села Нові Петрівці, виконавчий комітет сільської ради вирішив присвоїти Мартиненку Мусію Пилиповичу звання «Почесний громадянин села Нові Петрівці».

Крім того, виконавчим комітетом надано дозволів:
- щодо присвоєння поштових адрес – 10 (відмовлено - 1);
- щодо впорядкування поштових адрес – 6;

- щодо присвоєння будівельних адрес – 4.