Військово – патріотична гра «Джура»

Сьогодні пройшов останній, третій день обласного конкурсу військово – патріотичної гри «Джура», в якій вперше приймали участь учні новопетрівської школи №1. В районі вони посіли загальне перше місце. На обласному конкурсі брали участь 36 команд. Усього було 12 видів конкурсів і по кожному виставлялися бали і визначалися місця. Перший і найвідповідальніший конкурс обласного етапу військово-патріотичної гри "Джура" - це Впоряд. Рій "Петрівські джури", який презентував Вишгородський район, гарно впорався з усіма необхідними елементами стройової підготовки. За результатами "Впоряду" рій "Петрівські джури" посів 8-е місце серед 36 команд Київської області. Це гарний результат як для молодої команди. Ще один з етапів гри - творчо-мистецький звіт "Ватра" передбачав презентацію рою та населеного пункту. Участь "Петрівських джур" стала творчою та яскравою. В конкурсах "Ватра" і «Таборування» наші учні посіли 4-е місце і це найкращі результати нашої команди. За три дні змагань "Петрівські джури" посіли загальне 13 місце. Вітаємо нашу команду і бажаємо учасникам в подальшому успіхів і перемог!