34 СЕСІЯ НОВОПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

8 червня відбулась чергова 34 сесія Новопетрівської сільської ради.

Зокрема було розглянуто такі питання та прийнято наступні рішення:

Були внесені зміни до програми соціально – економічного розвитку села Нові Петрівці на 2018 рік, а саме: додано Програму «Захист тварин на 2018 рік» та включено додаткові заходи до Програм «Реформування та розвитку житлово-комунального господарства села Нові Петрівці на 2018 рік», «Благоустрій села Нові Петрівці на 2018 рік», «Розвиток дорожньої інфраструктури села Нові Петрівці, на фінансування яких виділено 65,501,00 грн., зокрема на такі заходи:

субвенція Вишгородській центральній районній лікарні на утримання Новопетрівської районної лікарні, поточний ремонт самоплинного колектора очисних споруд для КП «Новопетрівський ККП», заміну частини зовнішніх водопровідних мереж по вулиці Лермонтова для КП «Новопетрівський ККП», часткове асфальтування дорожнього покриття (по вул. Соборна, Лермонтова від №75 – до №85, Межигірська, Миру, Марка Вовчка від №5 до №11, Пушкіна, Старосільська, Шевченка, пров. Соборний), ямковий ремонт доріг (по вул. Лесі Українки, 1-го Травня, Горького, Новокиївська, пров. Богдана), улаштування водовідвідних лотків (по вул. Ярослава Мудрого, Соборна, Лермонтова), придбання та встановлення дитячих майданчиків, асфальтування частини дороги від вул. Комарова до ЗОШ № 2, по вул. Гречка та частини дороги вул. Незалежності.

Розглядалося питання про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік. Ставки майнових податків (земельний податок та податок на нерухоме майно) пропонується прийняти на максимальному рівні, тобто 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (для земельного податку) та 1,5% від мінімальної заробітної плати (для податку на нерухомість).

Разом з цим, введено додаткові пільги для фізичних осіб, а саме.

1. Запропонована пільга з земельного податку в розмірі 100% для фізичних осіб – громадян України, які мають у власності одну або декілька земельних ділянки з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (код КВЦПЗ 02.01) загальною площею до 0,25 га включно, та одну або декілька земельних ділянки з цільовим призначенням «для ведення особистого селянського господарства» (код КВЦПЗ 01.03)  загальною площею до 0,30 га включно, незалежно від місця знаходження цих земельних ділянок.

Вказана пільга призведе до звільнення від сплати земельного податку 95% Новопетрівських землевласників.

2. Запропонована пільга з податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки в розмірі 100% для фізичних осіб – громадян України, з зареєстрованим  місцем проживання в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, які мають у власності лише один об’єкт житлової нерухомості площею до 250 кв. метрів (для житлового будинку)/200 кв. метрів (для квартир в двохквартирних житлових будинків, які мають власний вхід з вулиці)/120 кв. метрів (для квартир) та прилеглими господарськими (присадибними) будівлями (допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні прибудов до них загальна площа яких становить до 100 кв. метрів включно у випадку їх розташування на одній земельній ділянці з об’єктом житлової нерухомості) та використовується як місце постійного проживання (місце реєстрації) зазначеними фізичними особами.

Вказана пільга призведе до звільнення від сплати податку також 95% власників житлової нерухомості в Нових Петрівцях.

Прогнозні надходження від запропонованого підходу складатиме в сумі близько 20,1 млн. грн., що забезпечать фінансування соціально важливих сільських програм, бюджетної сфери в галузях дошкільної освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального та дорожнього господарства.

З метою врегулювання діяльності з організації поховання померлих і надання ритуальних послуг на території села Нові Петрівці та впорядкування відносин при наданні даних послуг, а саме: чіткому визначенні прав, обов’язків, відповідальності суб’єктів господарювання, які працюють на ринку ритуальних послуг, організації поховань і ритуального обслуговування населення, утримання кладовища та інших місць поховань було затверджено Положення про утримання та функціонування кладовищ в с. Нові Петрівці. Головною складовою цього Положення є те, що відтепер поховати на кладовищах села Нові Петрівці можна тільки осіб, які на момент смерті були зареєстровані в Нових Петрівцях або їхніх дружин – чоловіків.

Також на сесії було розглянуто ряд земельних питань, а саме:

Надано дозвіл на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки при передачі її у власність – 1.

Затверджено технічну документацію із землеустрою – 5.

Затверджено проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок – 4.

Надано дозволи на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства – 4.

Прийнято рішення вилучити земельну ділянку з користування – 1.

Відмовлено в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки -  3.

Надано дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою – 1.