ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ

9-го травня на території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» відбулись святкові заходи  з находи святкування Дня перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у Другій світовій війні.

Присутніх зі святом привітали голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко та сільський голова Радіон Старенький.

А напередодні, вже традиційно, сільським головою було покладено квіти до пам’ятних знаків, братських могил та могил героїв радянського союзу, що брали участь у Другій світовій війні. З Днем Перемоги привітали ветеранів війни. Всього в селі проживає 30 ветеранів, з них 7 - це безпосередньо учасники бойових дій: Кондратьєва Катерина Петрівна 1927 р.н. проживає на вулиці Н-Дніпровська;

Погорілий Григорій Петрович 1927 р.н. - вул. Дружби;

Шевченко Юхим Кузьмович 1929 р.н. - вул. Лермонтова;

Шумейко Степан Петрович 1924 р.н. - вул. Свято-Покровська;

Городиська Олександра Моісеївна 1923 р.н. - вул. Ватутіна;

Чепурний Максим Степанович 1924 р.н. - вул. Каневська;

Нестерчук Володимир Мартинович 1927 р.н. - вул. Аптечна.

Після привітань на сцені виступали вихованці Новопетрівського будинку культури та школи мистецтв.