НОВОПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗДІЙСНЮЄ ПОШУК ІНВЕСТОРА!

З метою залучення додаткових коштів на будівництво дитячого садка в селі Нові Петрівці, ремонт (будівництво) доріг, реконструкцію водопровідної мережі та реалізацію інших проектів, Новопетрівська сільська рада запрошує  потенційних інвесторів взяти участь у земельних торгах у формі аукціону щодо продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 5,6 га (кадастровий номер земельної ділянки - 3221886001:03:265:6010).

Вказана земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту та відноситься до комунальної форми власності.

Категорія - землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Цільове призначення – код КВЦПЗ 11.02, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Вид використання – під розміщення підприємств IV класу шкідливості за санітарною класифікацією.

Стартова ціна продажу - 18 526 000,00 грн. Крок торгів – 300 000, 00 грн.

Земельні торги відбудуться 24 травня 2018 р., початок  о 12:00 год.

За більш детальною інформацію про земельну ділянку, яка пропонується до продажу та умовами аукціону можна ознайомиться на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України за посиланням: http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/22652.

Комерційна пропозиція, додається.