ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ОСГ

ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК НА МАСИВАХ ОСГ – 1, 2, 3!

Новопетрівська сільська рада нагадує, що Ви маєте можливість змінити цільове призначення земельних ділянок, які знаходяться на вказаних вище масивах з цільового призначення для ведення особистого селянського господарства на цільове призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Перелік необхідних документів для зміни цільового призначення.

1.        Копія Держаного акту на право власності на земельну ділянку;

2.        Копія Витягу або інформаційної довідки з державного реєстру речових прав (у випадку відсутності для отримання необхідно звернутися до Новопетрівської с/р);

3.  Нотаріально засвідчена копія Заяви про зміну цільового призначення (оригінал залишається у власника);

4.        Викопіювання з детального плану території та завірена копія рішення сільської ради про затвердження ДПТ (для отримання необхідно звернутися до Новопетрівської с/р);

5.        Розбірлива копія паспорта та ідентифікаційного коду;

6. Обґрунтування необхідності зміни цільового призначення (шаблон надається Підприємством при подачі документів).

ТОВ «Регіональний Центр Розвитку»

м. Вишгород, вул. Кургузова, 6-А, офіс 209

тел.: 096-788-86-10

Або можете звернутися до будь-якої іншої землевпорядної організації.

Схема розташування даних земельних ділянок

(в межах червоної лінії)

Зразок заяви, яка з переліченими документами подається в Новопетрівську сільську раду (кабінет №23, 2-ий поверх) для отримання викопіювання та копії рішення Новопетрівської сільської ради.