ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

11 квітня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету.        

Головуючий – Старенький Р.М.

Секретар засідання – Петровська Т.В.

Присутні члени виконкому: Дикун М.М., Барнич В.Ю., Дідик С.І., Закревський В.І., Дригало С.Г., Коваль С.Г., Костюк С.О., Мислінський Є.А., Марчук А.П., Музика Г.В., Старенька Н.І., Ступіна Г.П., Марчук А.П., Кучерявий І.А., Правдива А.В., Зелененко І.П., Гончар В.П.

  Розглянувши звернення комунального підприємства Новопетрівської сільської ради «Новопетрівський комбінат комунальних підприємств», з метою урахування економічного обґрунтування тарифів і забезпечення прибуткової роботи підприємства виконавчим комітетом прийнято рішення встановити наступні тарифи на послуги централізованого холодного водопостачання та водовідведення:

для населення у розмірі:

-     централізоване водопостачання – 15,00 грн./м3 у т.ч. ПДВ;

-     централізоване водовідведення – 17,00 грн./м3 у т.ч. ПДВ.

Для бюджетних установ:

-     централізоване водопостачання – 24,41 грн./м3 у т.ч. ПДВ;

-     централізоване водовідведення – 45,39 грн./м3 у т.ч. ПДВ.

Для інших споживачів:

-     централізоване водопостачання – 27,59 грн./м3 у т.ч. ПДВ;

-     централізоване водовідведення – 56,20 грн./м3 у т.ч. ПДВ.

Це рішення набирає чинності з 01 травня 2018 року. 

Розглянувши звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛОПОБУТ-2007» щодо затвердження тарифів,  виконавчий комітет вирішив встановити наступні тарифи:

1.                            на послуги з утримання  будинку, споруд та прибудинкової території по вулиці Європейська, будинок №1, села Нові Петрівці: для 1-го поверху – 5,20 за 1 кв. м.; для 2-8 поверхів – 6,28 за 1 кв. м.

2.                            на послуги з утримання  будинку, споруд та прибудинкової території по вулиці Ватутіна, будинок №34, села Нові Петрівці: для 1-го поверху – 6,17 за 1 кв. м.; для 2-8 поверхів – 7,48 за 1 кв. м.

3.                            на житлово-комунальні послуги з централізованого водопостачання в будинках за адресами: вул. Європейська, 1 та вул. Ватутіна, 34 в селі Нові Петрівці, а саме:

- централізоване водопостачання для І групи споживачів (фізичні особи) – 13,16 грн./м3 (з планованим прибутком та ПДВ);

- централізоване водопостачання для ІІ групи споживачів (бюджетні організації) – 16,45 грн./м3 (з планованим прибутком та ПДВ);

- централізоване водопостачання для ІІІ групи споживачів (інші споживачі) – 19,74 грн./м3 (з планованим прибутком та ПДВ).

Це рішення набирає чинності з 01 травня 2018 року. 

Виконавчим комітетом прийнято рішення встановити термін дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, наданих розповсюджувачам зовнішньої реклами – один рік з дня надання оформлених належним чином дозволів та підтвердження оплати за період встановлення пріоритету та здійснити демонтаж рекламних конструкцій, які на даний час не мають дозволів Новопетрівської сільської ради на їх встановлення.

Розглянувши заяву Публічного акціонерного  товариства «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «НОРІС», виконавчий комітет вирішив надати дозвіл на виконання земляних робіт та порушення благоустрою території для організації під’їзної дороги з автомобільної дороги Р-02 Київ-Іванків-Овруч в селі Нові Петрівці до земельної ділянки кадастровий номер 3221810100:01:013:0239 (мікрорайон «Дідовиця» в місті Вишгороді), цільове використання «Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», що належить Товариству на праві приватної власності при умові відновлення зелених насаджень у разі їх знесення та відновлення благоустрою після завершення робіт.

Затверджено план заходів з проведення місячника благоустрою села Нові Петрівці на 2018 рік, згідно якого заплановано такі роботи:

-          грейдерування грунтових робіт;

-          проведення ямкового ремонту доріг з асфальтним покриттям;

-          ліквідація стихійних сміттєзвалищ;

-          прибирання вулиць від сміття;

-          прибирання піску від бордюрів та тротуарів (по вул.. Свято-Покровській та Ватутіна);

-          покіс трави на узбіччях доріг та в місцях загального користування;

-          побілка дерев по вул. Ватутіна та Свято-Покровській;

-          фарбування бордюрів біля зупинок та на вул. Пушкіна;

-          благоустрій кладовищ, а саме вивезення сміття, ремонт туалетів, спилювання аварійних дерев, ремонт парканів, благоустрій братських могил;

-          огляд, фарбування та чищення громадських колодязів;

-          прибирання та поточний ремонт дитячих майданчиків;

-          поточний ремонт зупинок по вулицях Свято-Покровській і Ватутіна;

-          зривання із залізобетонних електроопор та парканів рекламних оголошень;

-          поточний ремонт дорожніх знаків;

-          фарбування «лежачих поліцейських»;

-          проведення заходів, спрямованих на прибирання власниками домогосподарств будівельних матеріалів та сміття з притягненням їх до адміністративної відповідальності згідно Правил благоустрою села Нові Петрівці;

-          профілактичні заходи з населенням щодо роз’яснення місцевих правил благоустрою та прояву сумлінності мешканців села в дотриманні чистоти та порядку на території села;

-          розміщення інформаційно-агітаційних плакатів щодо запобігання засмічення територій ярів, полів, лісу та інших місць загального користування.

Розглянувши звернення начальника Вишгородського РВ з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» виконавчий комітет вирішив затвердити перелік об’єктів та видів оплачуваних суспільно-корисних робіт для осіб, що не мають змоги сплатити аліменти та на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді оплачуваних суспільно-корисних робіт, оплата за які компенсуватиме заборгованість по аліментах.

Беручи до уваги звернення громадян щодо забезпечення нормальних умов та громадського порядку під час поминальних днів, скарги на жебракування деяких осіб, що перешкоджають належним чином проводити поминання померлих  рідних та близьких, зважаючи на позитивні відгуки громади села Нові Петрівці  щодо забезпечення громадського порядку в поминальні дні в попередні роки, з метою забезпечення проведення в належних умовах поминальних днів на території села Нові Петрівці, виконавчий комітет вирішив  забезпечити охорону громадського порядку на території кладовищ с. Нові Петрівці та прилеглих до них територіях шляхом залучення спеціалізованої організації з охорони громадського порядку та заборонити в поминальні дні на території кладовищ с. Нові Петрівці жебрацтво.

Погодили громадянці Альберт Е.П. відключення її квартири №40 від централізованого опалення, що здійснює ВРКП «Вишгородтепломережа» в житловому будинку № 21 по вулиці Ватутіна села Нові Петрівці при умові одержання необхідних дозволів на це в порядку передбаченому чинним законодавством України.

Розглянули одну сусідську суперечку.

Крім того, виконавчим комітетом надано дозволів:

-         щодо присвоєння поштових адрес – 5;

-         щодо присвоєння будівельних адрес – 1.