КОНЦЕРТ ІГОРА ОСИПЕНКА

Вчора у Новопетрівському будинку культури відбувся концерт Заслуженого артиста України, акордеоніста-віртуоза Ігора Осипенка. У концерті також взяли участь: народний артист України Сергій Коваль, співачка Аліна Дзендзик та народний аматорський ансамбль «Новопетрівчанка».

Під час концерту всіх присутніх жінок зі святом 8 Березня привітали Новопетрівський сільський голова Радіон Старенький та депутат районної ради Олександр Приходько.

Під час своєї промови сільський голова привітав наш жіночий ансамбль «Новопетрівчанка» з отриманням почесного звання «Народний». Але найбільший сюрприз цього вечора, мабуть, чекав на в.о. директора Новопетрівського будинку культури Альону Іваненко-Сивоху, адже Радіон Миколайович повідомив, що своїм розпорядженням з 7 березня він призначив її на посаду директора будинку культури. Щиро вітаємо Альону Степанівну з новою посадою і всіх-всіх жінок зі святом весни.