ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

30 листопада 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Головуючий – Старенький Р.М.

Секретар засідання – Петровська Т.В.

Присутні члени виконкому: Дикун М.М., Барнич В.Ю., Дідик С.І., Дригало С.Г., Закревський В.І., Костюк С.О., Мислінський Є.А., Музика Г.В., Старенька Н.І., Ступіна Г.П., Марчук А.П., Кучерявий І.А., Правдива А.В., Зелененко І.П., Сенько Р.М., Антіпов С.В., Коваль С.Г.

Розглянувши лист філії – Головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк» від 21.09.2017 року №347 про надання оренди частини нежитлового приміщення за адресою: с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, 171, загальною площею 39,9 кв.м для  розміщення ТВБВ №10026/0727, виконавчий комітет вирішив передати в оренду філії АТ «Ощадбанк» нежитлове приміщення, зазначене у зверненні.

Розглянувши звернення з питань розміщення об’єктів зовнішньої реклами, виконавчий комітет вирішив надати дозволи на розміщення рекламних щитів ТОВ «Тайфун Медіа Груп» (2 шт), ТОВ «АН «Старгород» (5 шт), ТОВ «Бауарт» (3 шт), Кравчуку В.С. (5 шт), Коляді Н.М. (3 шт), Марченко Г.П. (2 шт).

Розглянувши заяву Лебедєвої Н.М., виконавчий комітет сільської ради вирішив клопотати перед Вишгородською районною державною адміністрацією про присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» мешканці села Нові Лебедєвій Наталії Михайлівні, яка народила та виховала шістьох дітей.

Розглянуто звернення та надано дозволи щодо встановлення 4 тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у селі Нові Петрівці.

Розглянуто протокол про адміністративне правопорушення мешканки с. Лютіж, яка викинула побутове сміття на розі вулиць Свято-Покровської та Лермонтова. Дане правопорушення зафіксував завідувач сектору з питань благоустрою Філіпченко І.В. Прийнято рішення про притягнення її до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Розглянуто заяву громадянки Кузьміної про те що, мешканці вулиці Шевченка Мироненко І. та Канатніков О. обманним шляхом забрали в її доньки комп’ютер та телефон, а також змушують її вживати алкоголь. В результаті виконавчий комітет прийняв рішення направити дану заяву на розгляд за належністю у Вишгородське відділення Національної поліції.

Громадянину Палію А.В. погоджено відключення його квартири, що розташована у будинку по вулиці Ватутіна, 21 в селі Нові Петрівці від центрального теплопостачання.

Крім того, було прийнято наступні рішення:

- присвоїти будівельну адресу – 7;

- присвоїти поштову адресу – 13;

- присвоїти поштові адреси після поділу – 11;

- впорядкувати поштові адреси – 5;

- надати дозвіл на торгівлю із затвердженням графіку роботи – 2.