26 СЕСІЯ НОВОПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ

17 листопада відбулося чергове 26 засідання сесії Новопетрівської  сільської ради.

На початку засідання сільський голова Радіон Старенький представив присутнім нового директора ТОВ «Перший столичний хлібозавод» Оксану Гадомську.

Депутатами було прийнято ряд рішень.

Зокрема виділено кошти на придбання таких товарів та послуг:

• -         ремонт доріг у с. Нові Петрівці - 2102,56 тис. грн;
  • -  влаштування світлофорного об’єкту на перетині вулиць Свято-Покровської  та Ватутіна – 850,0 тис. грн;
  • -   субвенція районному бюджету для Новопетрівської ЗОШ №2 для поточного ремонту водопроводу – 160,0 тис. грн;
  • -  оплата послуг приєднання до мережі Інтернет 32 відеокамер спостереження (по програмі «Безпечне село») – 115,2 тис. грн;
  • -         придбання піщано-соляної суміші (100 т) – 26,1 тис. грн;
  • -         проект реконструкції центральної частини села Нові Петрівці – 198, 0 тис. грн;
  • -  придбання конструкторів, планшетів для гуртка робототехніки у будинок культури – 42,6 тис. грн;
  • -     придбання новорічних подарунків для дітей соціально-незахищених категорій та дітей новопетрівських загальноосвітніх шкіл – 57,0 тис. грн;
  • -      облаштування дренажних колодязів по вул. Шевченка, Ново-Київській, Європейській, Соборній та Набережно-Дніпровській – 180,0 тис. грн.

Було прийнято рішення про створення комісії по обстеженню скидання каналізаційних стоків в озеро по вулиці Соборній.

Детально з рішеннями 26 засідання сесії Новопетрівської сільської ради можна ознайомитись в оприлюдненому протоколі засідання сесії. Також у 20-ти денний термін всі рішення будуть опубліковані на сайті Новопетрівської сільської ради у розділі «Нормативна база» («Рішення Новопетрівської сільської ради»).