ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ

28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників.

У цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

Напередодні на Меморіал «Героям Лютізького плацдарму», до Пам’ятника воїнам – визволителям та Пам’ятника Невідомому солдату на території Національного музею – заповідника «Битва за Київ у 1943 р.» у знак вшанування Подвигу і Пам’яті воїнів – визволителів поклали квіти голова Новопетрівської сільської ради Радіон Старенький, секретар ради Світлана Костюк, голова ради ветеранів с. Нові Петрівці Мусій Пилипович Мартиненко, головний лікар Новопетрівської районної лікарні, учасник АТО Василь Яковенко, директор Національного музею – заповідник «Битва за Київ у 1943 р.» Іван Вікован та мешканці села.