ПРО СВЯТКОВІ ВИХІДНІ

Цими вихідними наша країна відзначала одразу три свята: Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України та День козацтва.

Для нашого села Покрова – це ще й храмове свято. У суботу в Свято-Покровському храмі відбулась службаяку відвідало багато людей. Окрім настоятеля храму отця Тараса та отця Віктора, молебень вели священики з Демидівського, Гаврилівського, Старопетрівського та Вишгородського храмів. Священнослужителі та сільський голова привітали присутніх новопетрівчан зі святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Історія нашого села тісно пов'язана як і з Покровою, так і з Днем козацтва. Адже в часи козацтва до Межигірського монастиря приходили старі козаки доживати свого віку. Покрову ж козаки вважали своєю заступницею та помічницею. В основу нашого герба покладено саме образ Покрови, центральна вулиця теж носить назву Свято-Покровська.

До дня захисника України сільський голова Радіон Старенький разом з головою ветеранів ВВВ Мусієм Мартиненком, ветеранами війни в Афганістані (голова спілки Олександр Мережко), учасниками антитерористичної операції (голова спілки Віталій Жаврук) поклали квіти до вічного вогню, могили невідомого солдата, могили Героїв Радянського союзу у другій світовій війні: Дмитру Богдану та Миколі Захарчуку, а також на могилу Дмитра Богданова - учасника АТО.

Після заходів вшанування загиблих воїнів на ветеранів війни та учасників АТО чекала святкова вечеря, у якій взяв участь і сільський голова. Під час застілля Радіон Миколайович для присутніх виконав кілька пісень під гітару.

А в неділю у Будинку культури відбувся святковий концерт, головними артистами на якому були новопетрівські діти. Напередодні більшість з них були учасниками конкурсу патріотичної пісні.Під час концерту було нагороджено переможців та відзначено учасників конкурсу. Юні артисти отримали від сільського голови дипломи, музичні статуетки та солодощі. Головною переможницею стала Софія Бевз, якій у якості подарунку дісталося ще й два квитки до київського аквапарку.

Також лауреатами конкурсу стали:

-        у номінації «Кращий вокал»:

1 місце – Ліза Тимченко;

2 місце – Ірина Корзун;

3 місце – Владислава Устінова.

У номінації «Краща виконавська майстерність»:

1 місце – Лілія Фадєєва;

2 місце – Олександра Богдан;

3 місце – Марія Закревська та Карина Білоус.

У номінації «Краще відтворення патріотичного стилю»:

1 місце – Анастасія Сергієнко;

2 місце – гурт «Козаки»;

3 місце – колектив 3 класу Новопетрівської ЗОШ №3.

Приємно відзначити, що дітей активно підримували не лише батьки та рідня учасників, а й вчителі новопетрівських шкіл. У підсумковому концерті також взяли участь танцювальні гурти Новопетрівського будинку культури, школи мистецтв, а також гурт «Афіна» з м. Вишгорода.

Пісні виконали новопетрівський хор «Новопетрівчанка» та Олена Лапонога.

Спеціальними гостями свята стали музичні гурти «Тільки тихо» та «TiredFaces», які порадували не лише своїми піснями, а й живим інструментальним супроводом.