АСФАЛЬТУВАННЯ ДОРІГ

Цієї п'ятниці завершено роботи з асфальтування дороги по вулиці Лермонтова. Загалом асфальтне полотно має довжину 730 м та ширину переважно 4,5 м. У минулому році тут було замінено водопровідні труби. У цьому році це вже четверта дорога в селі, яка змінила ґрунтове покриття на асфальт. До цього було заасфальтовано дорогу по вулиці Садова (320 м), ділянку дороги по вулиці Гречка - від вулиці Князя Святослава до Комарова (360 м) та частину вулиці Шевченка (600 м)

До кінця року в планах сільської ради заасфальтувати дороги по вулиці Валківській, ділянку на Ново-Київській (від дитячого будинку «Любисток» до магазину "Мрія") та частково ділянку дороги, що виходить до магазину "Урожайний", на вулиці Соборна (біля поліклініки), на Межигірській (перший поворот наліво) та вул. Марко Вовчок.

Підсипку піщано-щебеневою сумішшю буде проведено на ділянках доріг, де в цьому році було розриття доріг, пов'язане з прокладанням водопроводів і де після цього проїжджі частини знаходяться в незадовільному стані - це вулиця Горького (від Комарова 220 м), Шевченка (близько 150 м), перехід від вулиці Островського до Межигірської (близько 120 м) та проїзд від вулиці Ватутіна до 1-го Травня (біля багатоквартирного будинку по вул.Ватутіна 21-А).